Žirafa Sophie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janickaIII
Závislačka 2584 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 16:56
Žirafa Sophie

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s hračkou Žirafa Sophie? Všude ji popisují jako ideální 1. hračku pro miminko, ale cena je opravdu velmi zajímavá :( tak si říkám jestli má smysl o ní vůbec uvažovat a jestli se nedá pořídit něco podobného za normální cenu. Díky :kytka:

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 19.09.18 17:03

Za mě…dodneška jsem o ní neslyšela a koukal jsem na ni. Stejně ti bude sloužit jakákoliv jiná hračka. Určitě nebudeš mít zaostalé dítě,pokud ji nekoupíš

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 3315 příspěvků 19.09.18 17:21

@janickaIII Je to zajimave, ale musim napsat, ze ji pres vsechny prostesty mame. Jednou jsme potkali dite s touto hrackou a nas kluk se do ni zamiloval. Cim to je netusim, ale pokud by bylo vice zvirat od tohoto vyrobce, tak je asi mame vsechny. Hracka je prijemna na dotek (a asi i do ust), lehka, dobre se miminum drzi, ma hezky oblicej. Je to zahada :mrgreen: . Doporucuji.

janickaIII
Závislačka 2584 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 17:25

@tulipán oni mají i nějaké hračky do vany a pak nějaké ptáčky atd., mají těch zvířat víc. Ty už jsou levnější než žirafa. Mě na té žirafě zaujalo, že je vyrobená z přírodního kaučuku. Takže to fakt není chemický plast. Ale ta cena je teda šílená!!! :cert: o jiných hračkách z přírodního kaučuku nevím :nevim:

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 3315 příspěvků 19.09.18 17:29

@janickaIII Ja jsem se take branila a pak to byla nejoblibenejsi hracka. Ten kaucuk detem do pusinky proste vyhovuje. S beznymi gumovymi hrackami nejde srovnat. Ale cena je trzni…

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 19.09.18 17:49
@janickaIII píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s hračkou Žirafa Sophie? Všude ji popisují jako ideální 1. hračku pro miminko, ale cena je opravdu velmi zajímavá :( tak si říkám jestli má smysl o ní vůbec uvažovat a jestli se nedá pořídit něco podobného za normální cenu. Díky :kytka:

Sem o ni neslysela, tak sem googlila. A ta jeee ale hezounka :srdce: moc krasna. :mrgreen: bych si ji koupila. Ale pro 10 mesicni uz moc smysl nema :(

Baruunečka
Kecalka 126 příspěvků 19.09.18 20:11

Můžete mi prosim některá rict,jak mam nekoho z vas označit? :lol: ,dekuju ;) …A jinak, byla jsem nedávno s dcerou na návštěvě,kde tu zirafu maji. Dcera se do ní hned absolutně zamilovala,nedala ji z ruky ,kamkoliv lezla,zirafu tahala sebou. Takze jsem ji koupila…Cena za ni je hrozná,ale ona ji fakt zboznuje…A to ji je 11 měsíců :srdce:

LaraA
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 19.09.18 20:14

naše mala ji měla, dostala, Ale zájem o ni neměla. před pár dny ji někde na procházce vyhodila z kočárku, uz jsmd jk nenašli, tak doufám, že jí někdo používá… :?

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 19.09.18 21:28

My ji máme. Raději jedna taková hračka,než pět jiných. Je oblíbená,ale až od půl roku výše,teď ma skoro rok. Stejně tak miluje kousaci korale.

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 19.09.18 21:31
@LaraA píše:
naše mala ji měla, dostala, Ale zájem o ni neměla. před pár dny ji někde na procházce vyhodila z kočárku, uz jsmd jk nenašli, tak doufám, že jí někdo používá… :?

Me takto nejmenší dcera vyhodila z kočárku hracku Lamaze,která ale byla spíš ozdobou. Na chvíli jsem ji odepla. Mrzí me to spíš z nostalgickeho hlediska,byla od nejstarsiho dítěte a toto zvíře se dnes už nevyrábí. Jinak si ale s Lamaze,máme jich víc,nikdo nikdy nehrál.

Verunecka289
Závislačka 3341 příspěvků 20.09.18 08:27

Máme kousátko a byla to nejoblíbenější hračka :palec: žadný kousátko nikdy nechtěla, až toto. Teď už má dcera rok pryč, tak je někde v krabici s hračkama. Nad hračkou jsem taky uvažovala, ale vzhledem k tomu, že je dcerka třetí dítě a barák je našlapaný hračkama, nekupovala jsem ji ;)

Káťa19
Echt Kelišová 7681 příspěvků 19 inzerátů 29.09.18 19:36

a co taková kousátka , jsou moc hezká

Roztomilá Tikiri zvířátka jsou vyrobena z příjemně jemné přírodní gumy z kaučukového stromu Hevea.
Zvířátka nemají žádný otvor, kterým by se dovnitř dostala vlhkost, takže jsou ideální jako hračka do koupele nebo kousátko při prořezávání zoubků.
Děti mají rády specifickou příjemnou vůni a chuť přírodní gumy a zaujme je i zvuk chrastítka uvnitř zvířátka.

• přírodní guma vyrobena z mízy kaučukového stromu Hevea, která je pravidelně odebírána tak, aby strom netrpěl, šetrně a udržitelně
  • ekologický, v přírodě rozložitelný materiál, bezpečný i pro ty nejmenší miminka
  • ručně malované netoxickými rostlinnými barvami
    • neobsahuje BPA, PVC, ftaláty ani žádné jiné škodlivé látky
    • vhodné od narození
  • vyrobeno na Srí Lance ve fair trade podmínkách

Díky ruční práci je každé zvířátko jedinečné a případné drobné nerovnosti materiálu a odlišnosti v kresbě jsou přirozenou vlastností.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >