Reklama

Garáž na autíčka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků 11.09.18 11:54
Garaz na auticka

Ahoj,

Nevite, kde by se dalo sehnat neco podobneho - viz. foto? Vsude vidim jen „vyrob si sam“ a truhlare beru jako posledni moznost :-)

Dekuji

Reklama

Reakce:

malytlustyhroch
Kecalka 485 příspěvků 11.09.18 12:09

Napr. zde, https://www.google.cz/url?…
Ale osobni zkusenost s touto firmou nenam. Jako dite jsem dostala podobnou na hracky u kindrvajec, moc to nefungovalo, ale ja nikdy nebyla moc uklizeci typ. Klicova slova jsou policka pro sberatele,policka na miniatury.

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků 11.09.18 12:42
@malytlustyhroch píše:
Napr. zde, https://www.google.cz/url?…
Ale osobni zkusenost s touto firmou nenam. Jako dite jsem dostala podobnou na hracky u kindrvajec, moc to nefungovalo, ale ja nikdy nebyla moc uklizeci typ. Klicova slova jsou policka pro sberatele,policka na miniatury.

Dekuji, to je presne ono :-D Klicove slovo je hlavne ta policka. Ja to porad nesmyslne hledala jako garaz :-D

malytlustyhroch
Kecalka 485 příspěvků 11.09.18 13:17

@Limi123 :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >