Dárek pro roční miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tereza555
Povídálka 40 příspěvků 05.09.18 23:23
Dárek pro roční miminko

Ahoj, hledám inspiraci na dárek pro roční miminko. Nechci kupovat zbytečne hračky jako jsou plyšáci a podobně, kterých ma spousty :) cenově tak do 1000 Kč, moc děkuji za rady a inspirace :) :*

Reakce:
Limi123
Závislačka 3673 příspěvků 05.09.18 23:28

My mame doma toto odrazedlo na doma.

https://www.mall.cz/…-chicco-loco

Je to TOP hracka uz od roka, ted jsou synovi dva a pul a hraje si s tim denne. Ma to pod sedackou ulozny prostor, porad tam neco naklada a prevazi.

V roce ho bavily hlavne ty packy, volant a takove mackatko, ktere kdyz se na tom zmackne, tak se v tom toci koralky.

Ma to i syn od sestrenice, uplne stejne a take si s tim vyhraje od roka az ted do 4 let.

Jinak asi jakakoliv multifunkcni kostka, ty deti tohoto veku miluji. Ale ty vydrzi jen par mesicu.

Limi123
Závislačka 3673 příspěvků 05.09.18 23:30

Treba tahle kostka je super

https://www.priceorcan.cz/…nkcni-kostka?…

Tu mame doma a kolem toho roku si s ni hral porad.

Limi123
Závislačka 3673 příspěvků 05.09.18 23:33

A koukam, ze to nase odrazedlo uz se nevyrabi. Ale toto je skoro stejne, jen jiny model.

https://odrazedla.heureka.cz/…-lokomotiva/

Jogrr
Závislačka 4342 příspěvků 05.09.18 23:59

@tereza555 my vsem jednoletym v okoli nosili hru “zatloukani koliku kladivkem”, je i modifikace s ulickami a kdyz propadnou, padnou na xylofon a vypadnou dolu.
U vsech deti letely vsechny ty sofistikovane hraci kostky, plysaci bokem a venovali se jen zatloukani.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 06.09.18 06:16

Náš malý(10 měsíců) miluje pejska od Fisher Price,zpívá, počítá…plánujeme mu koupit Beat Bo,je to o té samé značky takový tancující mimozemšťan,ale cena je vyšší. Ale u nás by stejně nejlepší hračka byl ovladač či telefon,kdyby mu ho ta zla máma s tátou půjčili.. :lol: :jazyk:

toma0105
Kecalka 125 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 07:10
@Aduš8 píše:
Náš malý(10 měsíců) miluje pejska od Fisher Price,zpívá, počítá…plánujeme mu koupit Beat Bo,je to o té samé značky takový tancující mimozemšťan,ale cena je vyšší. Ale u nás by stejně nejlepší hračka byl ovladač či telefon,kdyby mu ho ta zla máma s tátou půjčili.. :lol: :jazyk:

Pejsek je super,syn ho dostal k 1 narozeninam take,je to už 13 let a pejska máme stále fungujícího,stále má své místo v pokojíku i když si s ním už nikdo nehraje.

čáryfučka
Povídálka 21 příspěvků 06.09.18 09:47

.. syn dostal k 1.narozeninám mimo jiné sklápěcí Tatru, byl nadšený, ale to už je retro ..

tereza555
Povídálka 40 příspěvků 07.09.18 08:06

Moc děkuji za rady :) :)

Káťa19
Echt Kelišová 7709 příspěvků 19 inzerátů 07.09.18 14:49

@tereza555 u nás nejoblíbenější hračka u obou detí je takové autícko , jezdí na něm doted denne, syn 4, dcera 2 :palec:

a to jsme ho kupovali bazarove, nevedela jsem , zda bude o nej takový zájem :mrgreen:
 bazar

tereza555
Povídálka 40 příspěvků 01.10.18 21:09

@Limi123 moc děkuji za radu, dárek měl obrovský úspěch, zakoupila jsem tu hraci kostku :potlesk: :) ted pomalu vymýšlet neco k Vánocům :lol: :roll:

Limi123
Závislačka 3673 příspěvků 01.10.18 21:44
@tereza555 píše:
@Limi123 moc děkuji za radu, dárek měl obrovský úspěch, zakoupila jsem tu hraci kostku :potlesk: :) ted pomalu vymýšlet neco k Vánocům :lol: :roll:

Tak to jsem rada, ze ma uspech :-)

samanticka6
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 18:27

já jsem koupila nejake pekne hračky, dudliček a lahvičku na eshopu stylovyprcek cz :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >