Reklama

Quiet book pro starší dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Murka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 25.08.18 23:01
Quiet book pro starší dítě?

Objevila jsem Ameriku jménem quiet book. Moc se mi líbí princip a chci se zeptat, jestli někdo máte knížku pro starší dítko (dceři je 4,5 roku)? Má úspěch i u takto starých dětí?

Nejnovější recenze z kategorie Knihy

Reklama

Reakce:

Hoa Mai
Kelišová 5573 příspěvků 16 inzerátů 26.08.18 00:38

@Murka Asi záleží na povaze dítěte, na jeho zájmech a jak je která knížka dělaná. Já jsem ji kupovala synovi v jeho necelých dvou letech, přišla mi skvělá, ale syna nijak zvlášť nechytla a ani toho mladšího ne. Ne že by si s ní nehráli vůbec, občas si ji vytáhli, ale moc dlouho u ní nevydrželi. Na to, jaké byly pořizovací náklady, bych ji už podruhé nekoupila, máme jiné hračky, které byly mnohem levnější a děti u nich vydrží déle, aktuálně (staršímu synovi je také 4,5) třeba puzzle, plastelínu, malování temperkama, kinetický písek. Kluci ale poslední měsíce nejvíc času tráví prohlížením si dětských encyklopedií a hraním si „na něco“, vymýšlení scénářů příběhových her a k tomu nepotřebují víceméně žádné hračky.

šnitlík
Kecalka 123 příspěvků 26.08.18 00:45

Měli jsme, ale jen pro batolata. Jsou krásné, ne že ne, ale 4,5 letému dítěti bych už koupila knihy, které rozvíjí jeho intelekt, znalosti či podporují ho v tom, co ho zajímá ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 26.08.18 07:05

@Murka uvažovala jsem o něm, nakonec jsem si to během dlouhé čekací lhůty rozmyslela. Cena byla kolem 4-5tis a to mně přišlo na tak jednostrannou věc moc.

Murka
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 26.08.18 09:01

Hmm, tak se asi porozhlédnu jinde. Ta cena je fajt vysoká a aby mi to tu pak jen leželo, to nechci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama