Reklama

Hračky z kinder vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cassy25
Kecalka 259 příspěvků 10 inzerátů 09.09.18 15:34
Hračky z kinder vajíček

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda nějak třídíte (případně děti, když jsou větší) hračky z Kinder vajíček nebo zda je máte uklizené v jedné krabici? díky…

Reklama

Reakce:

Marii Pavo
Povídálka 21 příspěvků 09.09.18 15:44

No my toho máme fakt velkou krabici ale v posledních letech na ty hračky kašlu stejně když je roztřídím tak jsou zas pomíchané.

blobfish
Závislačka 4480 příspěvků 09.09.18 16:16

Třídím jako jakýkoli jiný odpad ;-)

nozu
Extra třída :D 11559 příspěvků 09.09.18 16:45

ano, tridim do igelitky a nosim k detske doktorce. nastesti uz deti vyrostly a tuhle prisernost nevyzaduji…

blobfish
Závislačka 4480 příspěvků 09.09.18 16:46
@nozu píše:
ano, tridim do igelitky a nosim k detske doktorce. nastesti uz deti vyrostly a tuhle prisernost nevyzaduji…

Naše to taky zvládaly bez, ale vždycky se našla nějaká milá návštěva :mrgreen:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 09.09.18 20:17

A já mám třeba hračky z kinder ráda. Moje dcera je má všechny v jedné krabičce (nebo nevím, jak myslíš třídit…). Dokonce pár figurek je ještě po mně. Jako dítě jsem si s tím hodně hrála. Pokud nechceš, dones je třeba k dětské doktorce, naše je dává dětem za očkování apod. Nebo je berou třeba i některé nemocnice pro děti ;)

Linda samuel
Nováček 1 příspěvek 11.09.18 07:40

Dobrý den můj syn si s hračkami z kinder vajíček rád hraje ale moc jich nemá pokud by jste je chtěla některá z vás prodat tak ráda koupím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 09:14

Se synem jsme je sbírali, ale už z toho vyrostl a hračky sám vyhodil, že už je nechce, aspoň o cetky doma méně

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >