Poraďte autodráhu do ŠD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 21.09.18 09:45
Poraďte autodráhu do ŠD

Ahoj, potřebuji poradit s výběrem autodráhy do školní družiny. Potřebuji, aby byla odolná, dobře se skládala - je pro druháčky- ideálně pro více dětí… A co nejlevnější, nemám moc velký rozpočet…
Děkuji. :kytka:

Reakce:
Heivka
Závislačka 3239 příspěvků 21.09.18 10:01

Zkuste značku Wader, my máme autodráhu staršího data a žije už víc než 10 let.

Ornwen
Závislačka 4662 příspěvků 21.09.18 12:16

Vylozene autodrahu? Lidl ma ke kolejim i silnice. Drevene, dvouproude.

alifie
Extra třída :D 12768 příspěvků 21.09.18 12:40
@Heivka píše:
Zkuste značku Wader, my máme autodráhu staršího data a žije už víc než 10 let.

Moje kluky v tomhle věku už Wader nebavil, to spíš dali přednost koberci se silnicí.
Ale rádi stavěli různé (pokaždé jiné) sítě silnic z jednoduchých černých měkkých „gumových“ dílů, které na sobě měly bílé středové čáry a po složení, vypadaly jako opravdická silnice, princip spojování stejný jako u Wadera. Proti sobě hezky mohly projet dva hotwheelsákym, každý ve svém pruhu. Podlahový prostor byl líp využitý než u Wadera, byly tam rovné díly, zatáčky, křižovatka s kruháčem a křižovatky do T.
Pořídila jsem k tomu i dopravní značky (vyhozené peníze, značky je nezajímaly), koupila budovy (hráli si s nimi snad dvakrát, a pak už je ani nevytahovali). Ale tahle černá levná obyčejná nebarevná silnice byla využívaná docela hojně.
Měli jsme těchto gumových silnic dvě sady, stálo to (před cca osmi lety) asi polovinu toho co Wader, ne-li míň, po uklizení jedna sada zabralo asi tolik místa, co velký školní atlas, ale absolutně netuším, zda se to dá ještě koupit. Velice podobně vypadá silnice Waytoplay, ale nad cenou se mi protočily panenky. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >