Auto od expřítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 05:56
Auto od expřítelkyně

Dobrý den,
doufám, že mi tu někdo poradí, co mám dělat.

Před cca 3 lety jsem své přítelkyni koupil auto, je to psané na mě a před 0,5 rokem jsme se rozešli. Původně jsem chtěl jí auto nechat, ale když jsem zjistil, že se již 2 roky s někým tahá, tak ho chci zpět, ale ona ho odmítá vydat a tvrdí, že ho radši rozmlátí, než mi ho vrátí. Je nějaká podpora ze zákona nebo pomoc od policie?

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 22.03.19 06:07

když je na tebe psané, je tvoje

když nebude chtít předat sama, muzes se obrátit na PCR

Valkýra88
Kecalka 416 příspěvků 22.03.19 06:10
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Před cca 3 lety jsem své přítelkyni koupil auto, je to psané na mě a před 0,5 rokem jsme se rozešli. Původně jsem chtěl jí auto nechat, ale když jsem zjistil, že se již 2 roky s někým tahá, tak ho chci zpět, ale ona ho odmítá vydat a tvrdí, že ho radši rozmlátí, než mi ho vrátí. Je nějaká podpora ze zákona nebo pomoc od policie?

Děkuji

No jelikoz je psane na tebe, tak jsi vlastnikem ty. Teda pokud s ni nemas napsanou nejakou smlouvu o prodeji,ci darovaci.Pak to lze resit pres policiii, ze ti auto nechce vratit a ze ti vyhrozuje,ze ho znici. Darky se ale nemaji chtit vracet :D ale to je uz vec druha.

Marek_04
Kecalka 212 příspěvků 22.03.19 06:31

Pockam si na ni az prijede domu, vemu ji klice, kopnu do prde*e a odjizdim..
na urade nahlasim ztratu maleho tp, ktery mi za kilo udelaji novy a hotove

Valkýra88
Kecalka 416 příspěvků 22.03.19 06:42
@Marek04 píše:
Pockam si na ni az prijede domu, vemu ji klice, kopnu do prde*e a odjizdim..
na urade nahlasim ztratu maleho tp, ktery mi za kilo udelaji novy a hotove
:mrgreen: Takhle se to resit nemuze :D . Jeste by mohl mit z toho zakladetetel potize. Nejlepe jit za ni za asistence policie aby nebyla zbytecna konfrontace.Pak to muze byt brane jako napadeni.
TopSecret
Závislačka 3683 příspěvků 22.03.19 06:53
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Děkuji

V klidku. Dojdi na policajty, ze ti auto nevratila. Nebo ho nahlas jako kradeny :nevim:
Ukaz jim velky TP, ze je tvoje a vymalovano :nevim:

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 22.03.19 06:54

Pokud je auto psané na tebe a jsi veden i v malém a velkém TP, obrať se na Policii, aby tě doprovodil a auto ti bude muset vydat.

Tichošlápek
Extra třída :D 13569 příspěvků 22.03.19 06:56

Já bych tou policii nejprve pohrozila jí a až pak je kdyžtak kontaktovala. Jinak auto je tvoje, holka má smůlu, copak neví, ze si ho má nechat napsat na sebe, když ji ho někdo dá? :lol:

Janli
Echt Kelišová 8158 příspěvků 22.03.19 06:59
@Tichošlápek píše:
Já bych tou policii nejprve pohrozila jí a až pak je kdyžtak kontaktovala. Jinak auto je tvoje, holka má smůlu, copak neví, ze si ho má nechat napsat na sebe, když ji ho někdo dá? :lol:

Tak tohle bych nedělala. Aby nepřešla od vyhrožování k činům. Rovnou bez varování tam nakráčet s policií. A auto doporučuju okamžitě postavit do bazaru a prodat, jinak taky můžeš skončit s poškrábaným lakem.

Monchichik
Echt Kelišová 7764 příspěvků 22.03.19 07:13

@Marek04 To bych udělala taky. Auto je psané na tebe, takže je tvoje a ona nemůže vůbec nic.

Barry1997
Kecalka 225 příspěvků 22.03.19 07:40

Pak nám dej vědět jak jsi dopadl. Každopádně jí ničím nevyhrozuj a rovnou tam prijed s polici. ;)

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 22.03.19 07:43

Nahlásit jako kradené.

A možná neříkat kde je. Jednou pojede na nákup a místo toho nečekaně prespí ve vazbě. 8)

stock
Echt Kelišová 8432 příspěvků 22.03.19 08:01
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Děkuji

Proč jsi ji kupoval auto?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65570 příspěvků 22.03.19 08:11
@stock píše:
Proč jsi ji kupoval auto?

Tak to se tak povetsinou ve vztahu dela, ze se neco koupi a pak to vyuzivaji oba… No a kdyz jsou ty veci dve, tak povetsinou kazdy pouziva jednu.

Janli
Echt Kelišová 8158 příspěvků 22.03.19 08:16

S hlášením kradeného auta bych byla velmi opatrná. Pokud totiž bývalá auto užívá tři roky a platí na něj povinné ručení, mohl by naopak skončit před soudem zakladatel. Je víc než jasné, že se nejedná o krádež, ale o spor a ona by ho pak mohla žalovat. Navíc pokud jsou nějaké indicie, jako emaily nebo sms, kde se hovoří o daru, pak ani to, že je auto dosud napsané na zakladatele, nemusí znamenat, že auto je jeho.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama