Smrdí mu penis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 11:25
Smrdí mu penis

Ahoj holky, mám takový menší problém :D jsme s přítelem spolu krátce, známe se necelé 4 měsíce. Na nic ještě netlačíme a necháváme všemu volný průběh. Spíme spolu v podstatě 3 měsíce. Jenže párkrát při orálním sexu jsem cítila, že (není to vždy) mu penis smrdí, nevím jak to nazvat, :nevim: asi rybinou :D je to jakoby měl sex a já mu ho potom kouřila :D je to pro mě teď celkem trapná situace :D vždy než se vidíme, tak mi píše že jde do sprchy, holí se.. takže zanedbaná hygiena to není. Je mi trapné mu říct, že smrdí.. Ale napadlo mě jestli to není třeba nějaká infekce. :nevim: :nevim: :nevim:

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10785 příspěvků 21.03.19 11:27

tak jsou 3 možnosti nemoc, hygiena nebo ti prostě jen „nevoní“. Taky jsem měla muže, kteří mi tzv nevoněli a to ani bezprostředně po sprše. To se prostě stává.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9409 příspěvků 21.03.19 11:39

Tak ono neznamená že když de do sprchy, že se umí dobře umejt :D ono staci to blbě přetáhnout (v lepším případě vůbec), něco tam zůstane a hned je to ble.

Tableta
Závislačka 4482 příspěvků 21.03.19 11:40

A nebo ten sex fakt měl, ale s někým jiným :jazyk:

Gymshark
Povídálka 24 příspěvků 21.03.19 11:44

Tak běž někdy s ním do sprchy a umyj mu ho Ty. Můžeš to zahrát, že jde o předehru. A hned uvidíš jestli je to hygienou ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 11:48
Zakl

@Tableta úpřimně když jsem to ucítila bylo to, to první co mě napadlo :D jenže je rád, že má čas na sex semnou :D tak nevím kdy by ho stihl jinde a já mu ho poskytuju dostatek :D
@Gymshark to budu muset vyzkoušet :D ale příjde mi divné, že by se ve 25 letech neuměl umýt :D
Jen mu tedy o tom nechci říkat :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 12:20

(chlap) Je ve sprše, ale asi si ho nemyje mýdlem, no :) Ono tam někoho mýdlo pálí, tak se pod předkožkou myje jen vodou. Já to tak třeba mám, mýdlem se myju jen před sexem. Žena mi to i řekla, že dobře vodou jí to nestačí. Přitom to není žádná zanedbaná hygiena, vodou to normálně stačí.
Jak říkají holky :) kup mu intimní mýdlo a vem si ho příště do parády sama :andel: to bych si dal taky líbit :srdce:

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 21.03.19 12:22

jde to do vyhledávače. Pokud ti nesmrdí jinde, pak je to celkem jasné.

Váš příspěvek
Reklama