Auto vhodné pro maminku

182
16.7.15 13:31

Auto vhodné pro maminku

Ahoj, chci se zeptat na váš názor. Budeme pořizovat auto, poradíte mi jaké by bylo vhodné, abych do něj mohla pěkně naskládat kočárek a nebylo to zároveň žádné obří auto? :) Nejsem zdatná v parkování, takže čím menší tím lepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5943
16.7.15 13:35
@brunet1 píše:
Ahoj, chci se zeptat na váš názor. Budeme pořizovat auto, poradíte mi jaké by bylo vhodné, abych do něj mohla pěkně naskládat kočárek a nebylo to zároveň žádné obří auto? :) Nejsem zdatná v parkování, takže čím menší tím lepší :)

Klidně i do Fiatu Punto, když tam nebudeš mít zadní sedačky :lol: :lol: :lol:
Mě se kočárky vešly do žigulíku (Lada/VAZ) bez problému - jak do kufru, tak na zadní sedačky. Ale to už je dávno :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13487
16.7.15 13:38

@Dundee2 mame fiata punto a kocar tam nenarvu :-D ale treba fabie uplne v pohode, je malicka a snadno ovladatelna :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
16.7.15 13:40

Nad Fabií přemýšlím, ale nebyla jsem si jistá, zda tam narvu kočárek s korbičkou nebo potom sporťák. A nemusí to být combi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13487
16.7.15 13:43

@brunet1 mamina ma normalni tu kratkou a ja mam mega kocarek a narve se tam :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
16.7.15 13:45

Tak super, zaměřím se teď na Fabii :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
16.7.15 13:46

@Kriss Tina moje kamarádka tam svůj kočár nenarvala. Musela dát podvozek na stojáka a korbičku na zadní sedačky. 3 se tam vlezli, ale dost nepohodlně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13487
16.7.15 13:49

@Lenkahusa ja mam roan hugo coz je fak velkej kocarek a do kufru ho narvu a nemusim sklapovat sedacky nebo davat nektery casti na sedadla… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
16.7.15 13:49
Možná na to bude třeba jít od „Adama“ - jak je ten kočár velký a hlavně jak je skladný - dneska je v tom velký rozdíl, to dřív nebývalo
@Kriss Tina píše:
@Dundee2 mame fiata punto a kocar tam nenarvu :-D ale treba fabie uplne v pohode, je malicka a snadno ovladatelna :-)

možná na to bude třeba jít od „Adama“ - jak je ten kočár velký a hlavně jak je skladný - dneska je v tom velký rozdíl, to dřív nebývalo

ale když se kočár dostane do krátké fábie, tak by se měl vejít i do Punta (bez sedaček) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
16.7.15 13:50

Tak to jste mě vůbec nepotěšila, asi budu muset s prázdným kočárem do prodejny automobilů a vyzkoušet, ale tomu jsem se právě chtěla vyhnout :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
16.7.15 13:53
@brunet1 píše:
Tak to jste mě vůbec nepotěšila, asi budu muset s prázdným kočárem do prodejny automobilů a vyzkoušet, ale tomu jsem se právě chtěla vyhnout :D

nebo do autobazaru :lol: :lol: :lol: - tam mají víc různých aut pohromadě :lol:
nebo oběhnout sousedy / sousedky

já si první auto taky vybíral podle toho, jestli se tam vejde kočár - a normálně jsem to na férovku prodejci řekl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13487
16.7.15 13:54

@Dundee2 punto ma mensi kufr, jako auto pro rodinu nepouzitelny ja tam nenarvala skoro ani golfac :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
16.7.15 13:55

@Kriss Tina : ale už se tam nevejde nic jiného ;-).
@brunet1 : jinak pro mě je parkování horor a vejdu se jen tam, kde je místo min. na 3 auta, máme fabii kombi a po pravdě do krátké bych nesla ( mám taky, jezdí s ní můj tatka ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
16.7.15 13:56

Teda děvčata vy mi dáváte…nečekala bych, že to bude tak náročný :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
16.7.15 13:58
@Kriss Tina píše:
@Dundee2 punto ma mensi kufr, jako auto pro rodinu nepouzitelny ja tam nenarvala skoro ani golfac :(

jo pak jo - já to zadání pochopil jako „auto co jezdí kolem komínu“ - na popojíždění po městě, k doktorům a tak.
ne jako rodinný vůz s požadavkem na kufr pro kočár - pak je i krátká fabie malá

ze škodovek bych zkusil rapida nebo Yettiho (ale ani s jedním nemám zkušenost)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama