Autobusem do ciziny?

378
1.2.06 11:17

Autobusem do ciziny?

Ahojky holky,
protože má malý atopický ekzém, tak jsme ho chtěli vzít v červnu do Itálie k moři. Prý to pomáhá. Ale bojím se té cesty autobusem. Jede se sice na noc, ale i tak. Malej usíná až kolem půlnoci. Bude mu 16 měsíců a bojím se, že ta cesta na něj bude moc dlouhá. Tak nevím, jestli to nemáme odložit o rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
1.2.06 11:35

Ahoj Valentynko,
mimi to urcite prezije, ale hlavne abys to prezila Ty :lol: -
moje znama s timto ma zkusenost, ze miminko probrecelo celou noc, takze jejich „popularita“ mezi ostatnimi cleny zajezdu prudce stoupla hned na zacatku :lol: . Zalezi na tom, jaky Tvoje mimi je. Jestli ho umis zvladnout (kdyz mu to treba nebude po chuti) tak, aby dokazal byt dal na miste a alespon trochu potichu, tak bych do toho sla.
S nasim ditetem by to neslo. Ja volila auto (popr.letadlo - je tam alespon prijemnej personal v letadle, neco pro mimi jsou schopny udelat - muzes se s nim treba projit a tak - v buse je to asi dost hrozny, kdyz mimi v noci zuri :( ). No vlastne nejenom v noci, ono i pres den - co v buse s nim ? Ale nevim.
Sice jsem si tim sama prosla jako rodic - ze jsme byli hlucnejsi spolecnost, protoze malej rval hodne a casto, ale musim rict, ze kdybych ted jela nekam na zajezd=na dovolenou=odpocinout si a dostala za sebe v buse takovyho pasazera, jako byl treba muj malej, tak bych z toho tedy odvazana taky nebyly 8O 8)
Busy mi na tohle prijdou blby.

lala

• Nahlásit
  • Citovat
1757
1.2.06 11:45

Ahoj Valentinko,

ja bych radeji volila cestu vlakem. I kdyz to bude asi drazsi, nevim. Pokud by jste jeli pres noc, tak bych doporucovala luzkovy/lehatkovy vagon. My uz tak cestovali se 7 mesicni dcerou a ta celou cestu prospala. Pri ceste pres den se alespon dite muze po vlaku projit, protahnout se apod. Cestu autobusem tak daleko si osobne nedovedu predstavit. Ale asi hodne zalezi, jake mas dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
1.2.06 22:21

Protoze sama mam s ekzemem problemy, doporucila bych vhodne vybrat letovisko - chtelo by to otevrene more. Jednou jsme byli v Bibione a ekzem se mi tam zhorsil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
2.2.06 11:50

autobus

Ahojky maminy,
díky za rady a tipy. Asi to nechám na příští rok a vlakem. Jo a právě do Bibione jsme chtěli jet, takže raději vyberem něco jiného. Ještě jednou díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama