Autobusem ve 13

Anonymní
15.6.20 20:45

Autobusem ve 13

Ahoj.
Letos mě napadlo, že bych mohla začít hrát na housle. Nebyl v tom žádný problém a v září už se můžu těšit na první hodinu. Ale. Počítala jsem s tím, že budu mít hodiny v naší škole. Můj učitel mi řekl, že budu muset dojíždět, protože se nám to časově nehodí (asi 25minut autem). Jelikož je mi jen 13 nemůžu se dopravit sama-potřebuji odvoz. Momentálně hraji na klavír a dojíždím dvakrát týdně autem asi 40 minut (vozí mě mamka). Mám rozšířenou výuku.
Kdybych tedy musela dojíždět i na housle, rodiče by mě vezli 3× týdně docela daleko.
Já nechci aby se kvůli mě museli namáhat a tak mě napadlo, že bych dojížděla autobusem.
Mamka mi to ale nedovolí. Nevíte, jak ji přesvědčit?
Děkuji za všechny rady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18637
15.6.20 20:48

Za me ano, uplne v klidu. Ale popis vic dopravu, v jakem meste, kolik prestupu, jak casto jezdi autobus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4336
15.6.20 20:52

Taky bych jako rodič neviděla problém. Mobil určitě máš, takže napsat rodičům jedu, přijela jsem v pořádku není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21080
15.6.20 20:55

No nevím, ale vyrojilo se tu nějak moc 13 letých. Řekla bych, že je to pořád dokola ta samá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
15.6.20 20:56

Já v tvém věku dojížděla do vedlejšího města do školy. Zkus se z mamkou pobavit, zda by měla čas pár cest s tebou jet, aby věděla, že to zvládneš. Pobavte se o tom, že jí vždy zavoláš nebo napíšeš, že si dojela v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
15.6.20 20:58

Ve 13 ještě nejelas autobusem? 8o Tyjo, za nás běžně dojížděli i předškoláci z vedlejší vesnice a to fakt nejsem nějaký 70. ročník. Co je na tom? :roll: Tak si prostě vyhledej konkrétní spoj a předlož to jako komplexní řešení - hele mami, takhle jsem si to vyřešila, není mi 6, abych to nezvládla, proč se tak bojíte? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49618
15.6.20 20:59
@vokishka píše:
No nevím, ale vyrojilo se tu nějak moc 13 letých. Řekla bych, že je to pořád dokola ta samá.

Nebo pedofilove radi 8). Neverim, ze to pise 13r. dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21080
15.6.20 21:00
@Kelsey píše:
Nebo pedofilove radi 8). Neverim, ze to pise 13r. dite.

No to jsem tím myslela, že někdo kecá pořád dokola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30578
15.6.20 21:23

Tvl, moje podobne staré děti jezdí samy MHD v sousedním krajském městě, když je třeba a taky k babičce linkovym autobusem 25 km. Tam už nafasovaly i pětiletou dceru.

Jdi trollit jinam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
15.6.20 21:27

Já ve 13 jezdila a chodila sama všude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17445
15.6.20 21:30

Proc by 13 leta nemohla autobusem na kroužek? Segra v tomhle veku jezdila denne do skoly busem pres pulku mesta. Buď jsi troll nebo mas jetou matku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3213
15.6.20 21:42

No moje kolegyně v práci nenechala jet autobusem ani svého 17ti letého syna. Takže mně to tak moc neuvěřitelné nepřijde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
15.6.20 21:51

Nektere ve 13 i soulozi, tak jizda autobusem mi prijde ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59576
15.6.20 22:07
@Anonymní píše:
Ahoj.
Letos mě napadlo, že bych mohla začít hrát na housle. Nebyl v tom žádný problém a v září už se můžu těšit na první hodinu. Ale. Počítala jsem s tím, že budu mít hodiny v naší škole. Můj učitel mi řekl, že budu muset dojíždět, protože se nám to časově nehodí (asi 25minut autem). Jelikož je mi jen 13 nemůžu se dopravit sama-potřebuji odvoz. Momentálně hraji na klavír a dojíždím dvakrát týdně autem asi 40 minut (vozí mě mamka). Mám rozšířenou výuku.
Kdybych tedy musela dojíždět i na housle, rodiče by mě vezli 3× týdně docela daleko.
Já nechci aby se kvůli mě museli namáhat a tak mě napadlo, že bych dojížděla autobusem.
Mamka mi to ale nedovolí. Nevíte, jak ji přesvědčit?
Děkuji za všechny rady :palec:

Normálně.. Mám tedy kluka, ale od 10 jezdí sám.. Otázkou je např přes zimu, ať se nikde po večerech nepochybujes sama :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59576
15.6.20 22:09
@Jitul.kaaa9 píše:
No moje kolegyně v práci nenechala jet autobusem ani svého 17ti letého syna. Takže mně to tak moc neuvěřitelné nepřijde :lol:

Ano.. Někdo prostě šílí a bojí se.. Když srovnám svého syna a syna kolegyně - její je o půl roku starší, tak její nejede sám ani na trénink, co má 5 km, tedy 4 zastávky MHD :think: můj jezdí sám např na dny nato g 40 km vlakem, k babi 450 km vlakem atd.. A o MHD ani nemluvím.. To se pohybuje volne po celé Ostravě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama