autocamp v okolí Jičína

5648
20.1.10 21:41

autocamp v okolí Jičína

Hezky vecer, uz nekolikaty den hledam na internetu autocamp,kam bychom se mohli vydat na letni dovolenou. Chteli bychom kemp,kde bude detske hriste.Povezeme s sebou 3-leteho Tomáška. Spat chceme v chatkach, ve ktere je alespon zavedena elektrika - v lepsim pripade nejake topeni,ale to uz bychom asi chteli moc.Cim lepsi chatka a vybavenejsi tim lip :lol: .V autocampu by urcite nemela chybet nejaka hospudka a prodejna s potravinami. Je toho docela dost,ale treba mate nejaky tip. Dekuji za kazdy napad. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8346
20.1.10 21:48

http://www.campsedmihorky.cz/cz/index.htm

Posílám odkaz na pěkný kemp.Vyhlášený už mnoho let.Ubytovaný jsme přímo v něm nebyli-bydleli jsme v soukromí-ale jeli jsme se tam podívat,abychom viděli jak vypadá kemp,který nás už hodně dlouho lákal.A moc se nám líbil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
20.1.10 22:05

Kemp Sedmihorky je pěknej byli jsme tam několikrát mohu doporučit.I okolí úžasné.
Je tam hospůdka i obchůdek.Hřiště pro děti,ale nic moc-je tam houpačka-lavička,písek,ale víc asi nic-byli jsme tam před třemi lety naposled(to jsme dítě neměli)-třeba se to změnilo.
V chatkách je elektřina,topení ne.Jsou tam ale i velké zděné chaty ty vypadali luxusně tam by mohlo být.
Chtělo by to zamluvit hodně dopředu-je velký zájem a chatky pak už nebývají volné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5648
20.1.10 22:13

Díky moc. Sedmihorky jsou opravdu podle fotek super!!! Uz jsem tam psala! Presne to,co jsem od campu ocekavala. Tak kdyz tam je elektrina,tak si kdyz tak pritopime fukarem :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
20.1.10 22:16

V okoli Jicina jsme taky hledali kemp a musi rict, ze lepsi kemp nez zminene Sedmihorky jsme tam nenasli, je to cca 4 roky. Dost jsem se bala, protoze Sedmihorky na me pusobily dost velkolepe, s cimz jsem si spojila nocni rev atd, ale byla jsem neskutecne prekvapena. Co si vybavuju, tak je tam mistnost pro deti, kde je kazdy den vecernicek - nekdo tam cetl pohadky, fungoval nocni klid a mam pocit, ze tam tech akci pro deti bylo vic. Takze jako rodinny kemp urcite doporucuji. V teto oblasti je take velikanske detske hriste, plne drevenych prolizacek, skoda nenavstivit. Taky se mi moc libilo v Rovensku, kde tusim v nedeli v poledne je mozne sledovat zvoneni obracenych zvonu ve zvonici. S ditetem teda nedoporucuji, je to o sluch, ale je to velky zazitek a pokud je tam hodne lidi, tak se zvoni treba i 3× po sobe. A taky doporucuji navstivit Detenickou hospodu - to je totiz opravdu stredoveky narez!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13474
21.1.10 07:00

Taky je docela pěkný kemp na Branžeži:
http://www.ubytovanivceskemraji.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
21.1.10 08:46

nejlepší camp v okolí pro děti je asi opravdu v Sedmihorkách, občas se jezdíme koupat do Milovic: http://milovice.cvreality.cz/…lovice/info/
Koupání super i pro malé děti, ale o kempu moc nevím.
Branžež je taky docela fajn kemp, ale zase nic moc koupání pro děti,je to prostě rybník. Záleží, jestli chcete dovolenou zaměřenou spíš na koupání a nebo to je vám jedno a budete hlavně výletit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5648
21.1.10 13:40

Všem díky moc za tipy. Sedmihorky jsem oslovila,jeste se neukazali. Pokud jde o to,zda se budeme koupat nebo vyletit,tak jsme spis pro vylety. Jeste koukame na http://autokempluzany.webpark.cz/. Ti se mi uz ozvali,ale porad cekam na ty Sedmihorky. Neznate ty Luzany nekdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
21.1.10 14:22

Na kempy se muzes podivat do diskuzi - www.dokempu.cz Ja tam hodne cerpala, kdyz jsme jezdili po kempech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
21.1.10 14:24

Lužany hlavně ne poslední týden o prázdninách, to je tam Motopárty a je to docela mazec, jinak je tam docela klid, chatky neznám, koupání je přírodní koupaliště, takže rybník, ale zase je všude docela blízko .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5648
22.1.10 19:49

Sedmihorky zamluvene. Uz jenom napsat objednavka pisemne. Jsem zvedava,jak budeme spokojeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
23.1.10 15:39

Ja myslim, ze budete maximalne. Je to bezvadnej kemp a je to kousicek do uzasnych Hruboskal :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8346
29.1.10 20:57

Sedmihorky jsou položené naprosto idelálně ve středu všech zajímavých cílů.Zjistíte,že jeden týden určitě k poznání toho nej. stačit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama