Autodráha pro 3 leťáka

1490
22.11.09 10:42

autodráha pro 3-leťáka

Ahojky, holky, poraďte, kdo už má doma autodráhu (do paneláku, takže budeme skládat a rozkládat, ne tedy 8,5 m - i když manža by ji chtěl, že :mrgreen: ) vhodnou pro tříletého klučinu.
Díky, za všechny tipy. Rozhodně, takovou, která má dvě dráhy…
pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24320
22.11.09 16:33

Carrera, je nej. I když není nejlevnější…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
22.11.09 19:09

Pipet,o.k. Jenže v nabídce je jich hafo. Tak kterou?Analogovou nebo digitální? Zvládne ji alespoň trochu tříleťák, nebo je to úlet a počkat až bude mít 5-6 let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
22.11.09 19:20

Asi nějakou z té řady GO!!!
Jestli to zvládne - nevím, třeba ty loopingy asi ne, je potřeba pěkně před loopingem přidat turbotlačítkem, aby to auto seshora nespadlo=), ale klidně koupit dráhu s loopingem a postavit ji kratší bez něho, časem doroste.
Pokud pojede pořád na plný plyn, asi občas vyletí v zatáčkách, záleží, jak moc si dá říct, poradit, aby nejel nonstop naplno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
22.11.09 21:05

Pipet, a jak je to se skládáním? Nebo ji máte nastálo? Zvladne to rozložit sám a naskládat do bedny? Se skládáním pomůžeme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
22.11.09 21:32

My jsme ji kupovali synovečkovi, když měl přes 4 roky. Skládá se jako všechny ostatní autodráhy, co jsem kdy viděla :-D , zasouvá se to do sebe pomocí takových malých čudlů. Rozložit asi zvládne, ale aby to v zápalu boje neulámal :nevim:
Ale je to práce na pár vteřin, než on pod vaším dozorem rozpojí dva dílky, je dráha uklizená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarinkaO
7.12.09 19:23

Disney

Ahojky, od Carrery pro 3-léťáka doporučuji typ GO disney cars. Není ani tak moc drahá, do se sehnat okolo 18 stovek.
Také jsem teď narazila na tento server cipmania.cz kde je v aukci. Momentální cena je 1,2Kč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18313
31.12.09 03:21

Autodráha

S dovolením bych přispěl do diskuse za chlapy. Autodráhy CARRERA jsou fajn, ale já bych radši volil českou FARO. Vychází konstrukčně z EUROPACUPU a GONIO, ty se prodávaly už za minulého režimu. Je na ní fajn, že se dají objednat náhradní díly. A řekněme si na rovinu, na které autodráze dítka něco nezničí, že… Jinak u tříletého klučiny si myslím, že by si měl hrát s autodráhou spíš pod dohledem, možná se ale pletu… no a pak vlastně na provedení hračky tak moc nezáleží.
Jinak mrkněte na webové stránky www.autodraha-faro.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
1.1.10 09:01

Ještě bych připojil dodatek, co se týká nákladů na provoz autodráhy. Projel jsem si znova stránky výrobce autodrah FARO a srovnal s cenama CARRERY v e-shopech. CARRERA je fajn v tom smyslu, že nabízí spoustu doplňků a všelijakých nových autíček, figurky, tribuny atd. Ale „spotřebního materiálu“ (kartáčky, vodítka, motory, kola atd.) je tam málo a ceny jsou o dost vyšší. Na stránkách FARO je to hlavně o nákupu toho „spotřebního materiálu“. Například nejdražší motorek stojí přes dvě stovky, nejlevnější mezi padesátikorunou a stovkou. A může se klidně stát, že po čtyřech hodinách nepřetržitého ježdění motor odejde… Anebo: můžete sami sobě zaručit, že ve vašich zásuvkách je opravdu těch předpisových 230 voltů napětí? Já si to po několika zkušenostech tvrdit netroufnu. Takže bych radši volil to, co se dá za lacino provozovat a opravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.13 21:10

AHOJKY, CHTELI BY JSME MALYMU KOUPIT K NAROZKAM AUTODRAHU. NEKDY JSEM NEKDE NA NETU VIDELA AUTODRAHU CO SE PRIDELAVA NA ZED, ALE TED JI NEMUZU NAJIT :zed: PORAD MI TO HLEDA JEN TU HOT WEELS ZA NESKUTECNY PRACHY, NEMATE NAKOU TAKOVOU DOMA A PORADITE ZNACKU POPR. KDE JSTE KOUPILI :kytka: DIKY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.13 22:41

@market.s.87 my jí měli a je to právě hot wheels stála tuším 1200 po třech měsících jsem ji za 500 prodala protože kluka to nebavilo a věčně nám z té zdi padala, že by ji dělala jiná firma jsem nezaregistrovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
10.7.13 23:38

@market.s.87 @anickadomnik jak na zeď? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.13 23:42

@Lenka512 lepí se to takovou oboustanou páskou, mrkni http://www.zbozi.cz/…onalni-sada/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 07:48

@Lenka512 no není to jako autodráha na ovladani ale spis takova silnice a pridelava se na zed, nekde jsem ji videla a ted ji nemuzu najit stala kolem 500. @anickadomnik ja vim tuhle jsem taky nasla, ale to se mi nechce davat takovy prachy za to a ty ji mas??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 07:49

@anickadomnik je ted koukam ze pompo ji ma za 700, to je super cena. jen by me zajímalo jestli na te zdi drzi téma prouzkama :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama