Reklama

Autoesa jako zaměstnavatel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 00:04
Autoesa jako zaměstnavatel

Ahoj holky, obracím se na vás s velkou prosbou. V nynější práci to začíná byt fyzicky dost neúnosné. V blízké době možná budu mít možnost jít pracovat do auto esa jako prodejce finančních produktů. Dělá se dlouhý a krátký týden což by mi vyhovovalo. Jedná se mi ovšem k to, jaké jsou reálné možné odměny. Píšou plat 30-60 tis. Základ je pokud vím 20. Nemáte s nimi někdo prosím jako zaměstnanec zkušenosti? Také chci vědět jak moc velký tlak je na plnění. Prosím cokoli víte dejte vědět nerada bych šla z bláta do louze :,(

Reklama

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 8017 příspěvků 19.03.18 04:46

Neznám vyloženě tohoto zaměstnavatele z vlastní zkušenosti. Ale logicky-při této platové nabídce bude tlak na výsledek hodně vysoký. Pokud by to bylo relativně v klidu a za takový peníze, tak je místo obsazené, nikdo ho nebude pouštět. A v případě že se uvolní, tak si tam kolegové dohodí své známé.
Manžel pracuje jako obchodní zástupce, tak vím, jaké jsou v oblasti prodeje tlaky na výkon. A on to vidí u konkurence také, je to všude dosti podobné.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 45 inzerátů 19.03.18 08:20

Vydržela jsem tam tři roky, ale při nástupu mi bylo 26 a energie jsem mela dost. Sice jsem nebyla na stejně pozici, ale byla jsem na klientském centru primo s holkama co tuhle činnost dělaly. Odešla jsem kvůli velkému tlaku na výsledky, nebylo mi to příjemné. Pracovní doba super a výdělek nejlepší co jsem kdy mela.

Horse.Lady
Kecalka 105 příspěvků 19.03.18 08:53

@Zkai děkuji, napíšu ti prosím ještě vzkaz mohu? :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama