Autoesa jako zaměstnavatel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 00:04
Autoesa jako zaměstnavatel

Ahoj holky, obracím se na vás s velkou prosbou. V nynější práci to začíná byt fyzicky dost neúnosné. V blízké době možná budu mít možnost jít pracovat do auto esa jako prodejce finančních produktů. Dělá se dlouhý a krátký týden což by mi vyhovovalo. Jedná se mi ovšem k to, jaké jsou reálné možné odměny. Píšou plat 30-60 tis. Základ je pokud vím 20. Nemáte s nimi někdo prosím jako zaměstnanec zkušenosti? Také chci vědět jak moc velký tlak je na plnění. Prosím cokoli víte dejte vědět nerada bych šla z bláta do louze :,(

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 8039 příspěvků 19.03.18 04:46

Neznám vyloženě tohoto zaměstnavatele z vlastní zkušenosti. Ale logicky-při této platové nabídce bude tlak na výsledek hodně vysoký. Pokud by to bylo relativně v klidu a za takový peníze, tak je místo obsazené, nikdo ho nebude pouštět. A v případě že se uvolní, tak si tam kolegové dohodí své známé.
Manžel pracuje jako obchodní zástupce, tak vím, jaké jsou v oblasti prodeje tlaky na výkon. A on to vidí u konkurence také, je to všude dosti podobné.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1585 příspěvků 43 inzerátů 19.03.18 08:20

Vydržela jsem tam tři roky, ale při nástupu mi bylo 26 a energie jsem mela dost. Sice jsem nebyla na stejně pozici, ale byla jsem na klientském centru primo s holkama co tuhle činnost dělaly. Odešla jsem kvůli velkému tlaku na výsledky, nebylo mi to příjemné. Pracovní doba super a výdělek nejlepší co jsem kdy mela.

Horse.Lady
Kecalka 113 příspěvků 19.03.18 08:53

@Zkai děkuji, napíšu ti prosím ještě vzkaz mohu? :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >