Jaký nabídnou plat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4532 příspěvků 18.03.18 05:15
Jaký nabídnou plat?

Jsme malá firma, celkem asi 20. jsem šéfka, ale nade mnou je samozřejmě velký šéf, ten bývá v Praze tak 1× týdně, nechává vše na mně. nic proti, prémie byly super :lol:, manžel zuřil, že si sám sobě tolik nedává :pocitac:.
Kolik byste nabídly nové asistence, chci praxi aspoň rok, základy na PC, stačí Word a Excel, anglinu, fránina výhodou, není podmínka, mluvíme mezi sebou aj, i když jsme fran. firma.
Prac. doba 9-16, stravenky, služ. telefon, 5 týdnů dovči, to je asi normál. Nemusí si brát OČR týden, pak už jo. Takto to máme zařízené.
Takže čistého na ruku???
3 dny na nemoc, soukromé věci apodob. ročně, 3tis. příspěvek na sport, dovču, aj. ročně.

Minulá brala 25,, na ruku,, a byla to spokojená, jde ale na lepší.

Příspěvek upraven 18.03.18 v 08:14

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Enmamma
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 18.03.18 06:20

Budete jí dávat peníze na ruku? To jako na černo?

selia
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 06:23

@Lenka002 Proč „čistého na ruku“? Mně jako zájemce by zajímal hrubý plat, protože čistého to může mít každý jiné (slevy na děti a pod.), kdyby se se mnou na pohovoru někdo začal bavit o čistý mzdě, měla bych podezření, že mi chce něco dát na černo nebo právě zněužít moji slevu na dani k tomu, aby mi dal nižší hrubý plat. COž bych podle Vámi nabízených benefitů nečekala. Ale myslím, že 33-35 je na takovouto práci v Praze ještě se zjkácenou prac. dobou slušné a najdeš. Když ta franina není podmínkou, tak to splňuje skoro každ, imautrant, co se mu nechce na vysokou nebo se dostal nebo mamina po mateřské, co do staré práce nemůže.

Verun83
Echt Kelišová 8045 příspěvků 33 inzerátů 18.03.18 06:27

Dala bych ji 35hrubeho.,,ciste na ruku,, nevim. Kdyz hledam praci, ridim se vzdy hrubou mzdou.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 18.03.18 07:03

Zaprvé bych se naučila pravopis, když jste tak „velká šéfka“ :D
A pak bych určitě nezaměstnávala lidi na černo… a ještě se tím chlubila. Je to Praha, takže hrubého určitě alespoň těch 35 tisíc, jak holky píšou.

Kelsey
Hvězda diskuse 43663 příspěvků 18.03.18 07:14

Velka sefka a musi zakladat diskusi, aby se poradila, jaky plat ma dat zamestnanci? :lol:
Bud si opravdu divna nebo byla potreba rano se pochvalit.

Příspěvek upraven 18.03.18 v 07:32

Šarlota4
Echt Kelišová 9332 příspěvků 18.03.18 07:14

30 cisteho. Bude mit smlouvu?

aleba
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 55 inzerátů 18.03.18 07:15

Tak nehledáš nikoho výjimečného, má umět základy s PC a anglinu, takovejch je :nevim: 7-hodinová prac. doba, 30 hrubého je podle mě královský plat, na to co je to za pozici :nevim:

BloomingGorgeous
Závislačka 2558 příspěvků 18.03.18 07:27
:roll:

Terisos
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 18.03.18 07:37

Šéfka? Opravdu? :roll:

ZuzaMi  18.03.18 07:52

Tak šéfku, co se radí na emiminu tímto stylem, bych fakt chtěla :D (ironie)

miminkooo86
Povídálka 43 příspěvků 18.03.18 07:52

Tak to je dobrý vtip.Snad alespoň ta asistentka bude umět pravopis a bude mít slušný písemný projev :roll:

Lenka002
Závislačka 4532 příspěvků 18.03.18 08:08

@Enmamma

ne, myslím čistého.

Lenka002
Závislačka 4532 příspěvků 18.03.18 08:09
@Verun83 píše:
Dala bych ji 35hrubeho.,,ciste na ruku,, nevim. Kdyz hledam praci, ridim se vzdy hrubou mzdou.

Já to chtěla zjednodušit a nedošlo mi to.

Lenka002
Závislačka 4532 příspěvků 18.03.18 08:10
@megy.misa píše:
Zaprvé bych se naučila pravopis, když jste tak „velká šéfka“ :D
A pak bych určitě nezaměstnávala lidi na černo… a ještě se tím chlubila. Je to Praha, takže hrubého určitě alespoň těch 35 tisíc, jak holky píšou.

Kde mám chyby?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

“Kravín“ jim nebyl dobrý, teď Iráčané jezdí v mercedesu a točí si chudé migranty

Sedmnáctičlenná rodina iráckých uprchlíků Battových „oblafla“ s podporou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama