Paragraf na dítě a exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 14:03
Paragraf na dítě a exekuce

Holky, chci se zeptat jsem 16dni s malým na paragrafu a zajímá me kolik mi exekutor může vzít z paragrafu? Nebo když dam vyplatit složenkou vzít mi to nemůže??na mzdu mám kvůli bývalému manželovi exekuci tak se právě ptám nevím nic.. Děkuji za odpověď :roll:

Reklama

Reakce:

Anonymní  17.03.18 14:08

Nevezme ti nic. Aspon ja to tak mama, nechavam si to poslat slozenkou.

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 17.03.18 15:05

Exekuce ani insolvence se z očr nestrhávají. Bere se to jako krátká dávka. A je tedy jedno jestli to máš výplatu přes účet či složenku.

Anonymní  17.03.18 21:58

Tak děkuji za rady už jsem se lekla že když můžou sáhnout na nemocenskou že i na paragraf

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama