Práce v Yves Rocher

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezaWH
Nováček 1 příspěvek 16.03.18 20:07
Práce v Yves Rocher

Dobrý den, dámy. Měla bych otázku na ty z vás, které pracovaly nebo pracují v obchodech Yves Rocher.
Já začala pracovat v YR v Praze od listopadu minuleho roku. Plat ve smlouvě mám 16tis. fix a 3tis. variabilní. Jedná se o franšízu, ne o centrální obchod. Zaměstnavatel nenabízí žádné slevy na produkty, stravenky, možnost kariérního postupu, no zkrátka nic.
Má otázka na vás, dámy, je ta, jestli na jiných obchodech (franšíza i centrální) jsou „odměny“ stejné a nebo se to liší.
Děkuji všem předem za odpovědi.

Reklama

Reakce:

lolink
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 16.03.18 20:43

Odpoved od kamosky, co dela u vedeni yr. Jsou fransizy, ktere nabizeji dobre odmeny i slevy na zbozi. Obchody primo pod yr maji velmi dobre odmeny, kolikrat vyssi, nez lide v kanclu. Mas proste smulu, blba fransiza…jeste edit: pod yr maji slevy, mobilni tarify, stravenky atd.

Příspěvek upraven 16.03.18 v 21:05

Hanka1
Extra třída :D 13209 příspěvků 16.03.18 21:03

@TerezaWH
Tak to byvh sla radeji do Lidlu nebo se nejdriv porozhledla po jine francize. Kamaadka delala kosmeticku v salonu YR primo na Vaclavaku (v tom kontroverzne zbouranem rohovem baraku), na penize si nestezovala…po zavreni sla na zivnostak, pac tech jejich salonu je malo…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama