Reklama

Práce v Yves Rocher

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezaWH
Nováček 1 příspěvek 16.03.18 20:07
Práce v Yves Rocher

Dobrý den, dámy. Měla bych otázku na ty z vás, které pracovaly nebo pracují v obchodech Yves Rocher.
Já začala pracovat v YR v Praze od listopadu minuleho roku. Plat ve smlouvě mám 16tis. fix a 3tis. variabilní. Jedná se o franšízu, ne o centrální obchod. Zaměstnavatel nenabízí žádné slevy na produkty, stravenky, možnost kariérního postupu, no zkrátka nic.
Má otázka na vás, dámy, je ta, jestli na jiných obchodech (franšíza i centrální) jsou „odměny“ stejné a nebo se to liší.
Děkuji všem předem za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelolink
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 16.03.18 20:43

Odpoved od kamosky, co dela u vedeni yr. Jsou fransizy, ktere nabizeji dobre odmeny i slevy na zbozi. Obchody primo pod yr maji velmi dobre odmeny, kolikrat vyssi, nez lide v kanclu. Mas proste smulu, blba fransiza…jeste edit: pod yr maji slevy, mobilni tarify, stravenky atd.

Příspěvek upraven 16.03.18 v 21:05

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 16.03.18 21:03

@TerezaWH
Tak to byvh sla radeji do Lidlu nebo se nejdriv porozhledla po jine francize. Kamaadka delala kosmeticku v salonu YR primo na Vaclavaku (v tom kontroverzne zbouranem rohovem baraku), na penize si nestezovala…po zavreni sla na zivnostak, pac tech jejich salonu je malo…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama