Reklama

Autosalon Ženeva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marka76
Závislačka 3307 příspěvků 30.12.16 22:54
Autosalon Ženeva

Prosím byl někdo letos? Jedeme příští rok a chtěla bych se na něco zeptat. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Makinas
Povídálka 18 příspěvků 31.12.16 00:18

Byla jsem předloni… ptej se, zkusím odpovědět :)

yse
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 31.12.16 01:36

Mohla bych se zeptat kolik stojí vstupenka? A zda se da zakoupit az na miste? Děkuji za odpověď.

Falko11
Kecalka 390 příspěvků 31.12.16 07:29

Manžel s kamarádem byli letos.

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 31.12.16 08:35

Ja se prifarim. Zeneva je manzela sen:-) kde jste spali? je tam drahy ubytovani?

Falko11
Kecalka 390 příspěvků 31.12.16 09:30

Tak koupit se vstupenka tam dá přímo na místě. Cenu neví, ta mu to koupila na ale co maturitní i s autobusovou dopravou. A ve Švýcarsku jsem dva roky žila, ubytování v době takové větší akce je tam obecně problém sehnat, pokud není člověk ochotný bydlet třeba 10-30km dal od města, kde se akce koná. Co se cen týká, tak Švýcarsko obecně je drahá země.

Makinas
Povídálka 18 příspěvků 02.01.17 18:24

Tak cenu vstupenky bohužel nevím, tu jsme dostali jako dárek k Vánocům.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28522 příspěvků 02.01.17 18:26

To musí být hlavně pro mužské velký zážitek. Skoro orgasmický :oops:

Makinas
Povídálka 18 příspěvků 02.01.17 18:46

I pro ženský :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28522 příspěvků 02.01.17 18:49
@Makinas píše:
I pro ženský :D

myslím, že chlapi to tam mají ještě těžší. Přece jenom jsou to jejich milované hračky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama