Reklama

Autosedačka Britax- jak upravit pasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

G.a.b.c.a20
Kecalka 309 příspěvků 29.09.18 15:30
Autosedačka Britax-jak upravit pasy?

Prosím může mi někdo poradit?? V uživatelské příručce jsem se nedočetla..Jedná se přesně o autosedačku Britax king 2. Chtěla jsem celý potah ze sedačky vyprat, takže jsem ho komplet celý sundala. Jenže když jsem ho chtěla dát zpátky pásy kterýma se poutá dítě mi teď nejdou utahovat ani povolovat. Sedačka by měla jít do úplného sedu nebo lehce naklonit do lehu jenže ted je jen v tom úplném sedu a nejde s ní pohnout..teď si nadávám že jsem ty pásy vůbec vytahovala :zed:

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5632 příspěvků 9 inzerátů 29.09.18 16:16

Jestli to je Britax romer king II, tak máš ty pásy vzadu špatně dané nebo jsi dala obráceně to polstrování vepředu. Podívej se na fotky nebo na youtube na videonávod, tak uvidíš jak to má vypadat. Sedačku jsem prala běžně, měla jsem to několikrát sundané a v pohodě.

G.a.b.c.a20
Kecalka 309 příspěvků 29.09.18 16:33

@Janli teď jsem se dívala na youtube a podle návodu jsem to dala stejně :think: tak uvidím zkusím to celé zase sundat a přesně podle návodu nasadit.. snad to bude zase fungovat..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >