Pojistka na autosedačku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru1987
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 22.09.18 16:06
Pojistka na autosedačku

Dcera dva roky si začala sama odepínat autosedačku. Dneska dokonce za jízdy. Máme britax evolva. Netušíte zdali existuje nějaká pojistka aby to nemohla odepnout?

Reakce:
stinga
Závislačka 4421 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 16:13

@Veru1987 tak to si počkám s tebou na rady, dcera 23 měsíců se odepíná, vylézá z autosedačky horem a otvírá dveře auta, aby neotvírala dveře, tak jsem sedačku dala na prostřední sedadlo, ale ty dvě věci, nevím jak zabezpečit

Helileli
Závislačka 3042 příspěvků 22.09.18 16:51

@stinga na dveřích bývají dětské pojistky, aby šli dveře otevřít jen zvenku, na pásy, aby nešlo vylézt vrchem tuším existuje spona, která ty pásy dá k sobě. Ale na sponu samotnou snad nic není, přeci jen v případě nehody musí jít dítě vyprostit rychle a bez stelovani nějakého zařízení. Starší syn to udělal jednou, vyřešilo to pár dobře mířených na zadek, mladší už měl pultikovou.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63696 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 17:01

@Veru1987 Leda pultikovku, tam nema sanci na sponu pasu dosahnout.

stinga
Závislačka 4421 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 17:04

@Helileli dětskou pojistku mám, když to zkusí 1× - nejde to, když zkusí po 2. tak se dveře otevřeou - ale to už mám vyřešené tím, že sedí uprostřed, tu sponu zkusím vygooglit, dík - anebo těch pár dobře míněných :mrgreen:

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 22.09.18 17:33

když to syn udělal poprvé, tak jsem zastavila, dostal vynadáno a přes ruce, od té doby to neudělal.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 22.09.18 17:58
@iiiv píše:
když to syn udělal poprvé, tak jsem zastavila, dostal vynadáno a přes ruce, od té doby to neudělal.

Noo dcera dostala facana dneska udelala to taky poprve. Ja doufam ze to zabralo. Ale jezdim s ni casto sama. Tak se bojim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >