Reklama

Pojistka na autosedačku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 22.09.18 16:06
Pojistka na autosedačku

Dcera dva roky si začala sama odepínat autosedačku. Dneska dokonce za jízdy. Máme britax evolva. Netušíte zdali existuje nějaká pojistka aby to nemohla odepnout?

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 22.09.18 16:13

@Veru1987 tak to si počkám s tebou na rady, dcera 23 měsíců se odepíná, vylézá z autosedačky horem a otvírá dveře auta, aby neotvírala dveře, tak jsem sedačku dala na prostřední sedadlo, ale ty dvě věci, nevím jak zabezpečit

Helileli
Závislačka 2865 příspěvků 22.09.18 16:51

@stinga na dveřích bývají dětské pojistky, aby šli dveře otevřít jen zvenku, na pásy, aby nešlo vylézt vrchem tuším existuje spona, která ty pásy dá k sobě. Ale na sponu samotnou snad nic není, přeci jen v případě nehody musí jít dítě vyprostit rychle a bez stelovani nějakého zařízení. Starší syn to udělal jednou, vyřešilo to pár dobře mířených na zadek, mladší už měl pultikovou.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62945 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 17:01

@Veru1987 Leda pultikovku, tam nema sanci na sponu pasu dosahnout.

stinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 22.09.18 17:04

@Helileli dětskou pojistku mám, když to zkusí 1× - nejde to, když zkusí po 2. tak se dveře otevřeou - ale to už mám vyřešené tím, že sedí uprostřed, tu sponu zkusím vygooglit, dík - anebo těch pár dobře míněných :mrgreen:

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 22.09.18 17:33

když to syn udělal poprvé, tak jsem zastavila, dostal vynadáno a přes ruce, od té doby to neudělal.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 22.09.18 17:58
@iiiv píše:
když to syn udělal poprvé, tak jsem zastavila, dostal vynadáno a přes ruce, od té doby to neudělal.

Noo dcera dostala facana dneska udelala to taky poprve. Ja doufam ze to zabralo. Ale jezdim s ni casto sama. Tak se bojim.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >