Podsedak nebo autosedacka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misutka0
Kecalka 174 příspěvků 08.09.18 15:51
Podsedak nebo autosedacka?

Ahojky, resim dilema. Mam dceru 4roky, 16kg a 105cm. Ja i manzel mame v kazdem aute autosedacku od römera v tech vyssich cenovych relaci. A ted, co resim, moje sestra mi malou cca 2× za mesic dceru vyzvedava ve skolce, odveze si ji domu a rano ji zase veze do skolky, od skolky domu to je cca 5km. Doted mela pro malou autosedacku na stalo ve svem aute 9-18kg, ale mala z ni uz dost vyrostla a ja resim zda i k sestre v takovem pripade opet poridit autosedacku zhruba do 2000,– nebo koupit jen podsedak? Kdyz dcerku vyzvedava, tak neni mozne si vzit autosedacku ode me nebo od manzela z auta. Co byste poridily vy? Dekuji za rady :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13117 příspěvků 08.09.18 15:54

autosedačku vždyt nemá parametry na podsedák :zed:

Alladina
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 08.09.18 15:54

@misutka0
Rešila jsem v podstate shodnou situaci. Poridili jsme levnější autosedačku. Podsedák se mi zda, pro tak malé dítě, nevhodný. Cena byla do těch 2000 korun.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 08.09.18 15:56

podsedák v žádném případě ani pro větší dítě. Kupte autosedačku.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6247 příspěvků 08.09.18 15:58

Za 1800 koupíš cybex solution. Jedna z nejlepších sedaček 15-36. Podsedák fakt nee…

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 08.09.18 16:01

@Janli na tuhle jsem prave koukala a jeste je jedna od römeru,cenove jsou stejne.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6247 příspěvků 08.09.18 16:03

@misutka0 máme ji a je fakt skvělá. Romery mají malinko zvednutý přední okraj sedáku a můžou při dlouhé cestě tlačit do stehen. Tahle je pěkně tvarovaná s úkosem. Navíc má sklopitelný podhlavník, aby nepadala při spaní hlava.

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 08.09.18 16:08

@Janli tak ona je ze skolky do 5minut doma,tak mala v ni,ani spat nebude. Kdyby s ni chtela jet nekam dal,tak tak jako tak ji dam od sebe z auta.

jessikka
Extra třída :D 10824 příspěvků 08.09.18 16:13
@misutka0 píše:
@Janli tak ona je ze skolky do 5minut doma,tak mala v ni,ani spat nebude. Kdyby s ni chtela jet nekam dal,tak tak jako tak ji dam od sebe z auta.

5 km za 5 munut?
Radši Cybex Solution nebo bazarovou sedačku, podsedak nikdy!

ka2ka
Extra třída :D 13117 příspěvků 08.09.18 16:17
@jessikka píše:
5 km za 5 munut?
Radši Cybex Solution nebo bazarovou sedačku, podsedak nikdy!

já to jezdím 8 až 10minut :think:

Koty
Závislačka 3806 příspěvků 08.09.18 17:02
@ka2ka píše:
já to jezdím 8 až 10minut :think:

A tak přece záleží na tom, jakou trasu absolvuje. Pokud popojíždí v centru v kolonách, stojí na semaforech, tak pojede klidně i hodinu. Pokud je na konci města a jede výpadovkou do nejbližší vesnice, stihne to i rychleji, než za 5 minut.

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 08.09.18 17:24

@misutka0 koupila bych bazarovou britax..řešila jsem to podobně, máme taky britaxy, k tchanum jsem pořizovala nakonec bazarovou evolva 9-36kg

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 08.09.18 17:27

Nemuzes autosedacku predat zaroven s dcerou? Ve skolce v satnach by to snad nevadilo aby se to tam na 1 den odlozilo. Takze by si vyzvedla dite i vasi sedacku a nemusis nic kupovat. My to takhle delame s nasima bezne kdyz si ji berou ze skolky

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 08.09.18 17:28
@misutka0 píše:
Ahojky, resim dilema. Mam dceru 4roky, 16kg a 105cm. Ja i manzel mame v kazdem aute autosedacku od römera v tech vyssich cenovych relaci. A ted, co resim, moje sestra mi malou cca 2× za mesic dceru vyzvedava ve skolce, odveze si ji domu a rano ji zase veze do skolky, od skolky domu to je cca 5km. Doted mela pro malou autosedacku na stalo ve svem aute 9-18kg, ale mala z ni uz dost vyrostla a ja resim zda i k sestre v takovem pripade opet poridit autosedacku zhruba do 2000,– nebo koupit jen podsedak? Kdyz dcerku vyzvedava, tak neni mozne si vzit autosedacku ode me nebo od manzela z auta. Co byste poridily vy? Dekuji za rady :kytka:

Autosedačku. Jde o bezpečnost tvého dítěte.

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 08.09.18 19:45

@Koty neuveritelny,ze se tady resi i rychlost jizdy…je to presne tak,jak pisete vy,skolka na konci mesta a je to prni vesnice za mestem,takze uplne bez semaforu a prechodu pro chodce,diky za smysluplnou odpoved a zastani :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >