Reklama

Autosedačka od 9 kil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

murkyf
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 16.08.18 18:29
Autosedacka od 9 kil

Ahoj holky, prosím pomozte mi nebo mi hrabne :lol: sháním autosedacku s isofixem i bez nej, vahova kategorie od 9 kg, bezpečná..cena tak 5 tisíc.. každou hodinu jsem rozhodnuta pro jinou a už proste nevim.. moc díky a omlouvám se za trapnou diskuzi

Reklama

Reakce:

Beckyttine5
Kecalka 154 příspěvků 16.08.18 18:38

My máme Römer King II a jsme maximálně spokojeni

murkyf
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 16.08.18 18:59

@Beckyttine5 na tu koukám!!! Ale není na isofix co jsem tak četla..

Beckyttine5
Kecalka 154 příspěvků 16.08.18 21:12

Není, my máme vice aut a ve vseCh isofix není… a tahle se připevnit pásem, je to rychle a pasuje nám tak do vseCh aut… ale je celkem robustní, tak nevím, zda může být i do menších aut, my máme auta poměrně velká..

steeve
Kelišová 6939 příspěvků 17.08.18 07:45

@murkyf od 9 kg tak nejlépe kat. 9-18 kg a ono jich moc na isofix i na pásy není, a v ceně okolo 5t. nejlépe Römer Duo plus: http://autosedacky.mimishop.cz/…uo-plus-2018

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama