Reklama

Polohovací autosedačka 9-36 kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 25.07.18 17:51
Polohovací autosedačka 9-36 kg

Prosím o radu, jaká autosedačka je podle vašich zkušeností opravdu bezpečná a polohovací? Jde mi o sedačku 9-36 kg, nejlépe bez pultíku s klasickým pásem. Díky za rady :kytka:

Reklama

Reakce:

Hoa Mai
Kelišová 5574 příspěvků 16 inzerátů 25.07.18 18:16

@Denina01 Cybex Pallas M-fix. Tvá kritéria splňuje v tom, že je bezpečná a polohovatelná, ale jen málo, nejde naklonit tak, jako 9-18. Má ale pultík.

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 25.07.18 23:36

Máme romer advansafix II sict, koukni i na britax evolva. Pokud vyloženě nemáš důvod, proč kupovat sedačku 9-36kg, kup raději 9-18 a pak 15-36. Ne kvůli bezpečnosti, ale protože je to praktičtější. Většinou jsou ty 9-36 užší a těžký jako kr.… Pro mě je ideální varianta Romer King II a po ní Cybex solution. Já šla do advansafixe jen proto, že to byla jediná sedačka s integrovanými pásy do 25kg. Dcerka měla ve 20ti měsících 18kg.

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 26.07.18 08:04

@Janli úzká mi nevadí, máme britax first class a potřebujeme druhou větší sedačku, tuto podědí mladší. Holky od sebe budou jen rok a půl, tak se ještě mezi ně potřebuji v autě nasoukat já a „obsluhovat“ je :mrgreen: každopádně děkuji za nápad, mrknu na ně :palec:

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 26.07.18 11:08

@Denina01 máme octavii a ford cmax. Sedačky advansafix a first class. Do obou aut se mezi sedačky vejdu, sice naknop, ale jo a nejsem úplně střízlík. Ty sedačky 9-36 jsou úzký zevnitř, ale zvenku ne. Mají totiź většinou plastovou skořepinu. Na tvém místě bych si je jela vyzkoušet do obchodu, zvlášť pokud nemáte vyloženě velký auto.

Mary85
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 10.08.18 15:23

@Denina01 Co se bezpečnosti týče, tak jsou na skvělých místech autosedačky RECARO Mrkněte na ně, teď mají i spoustu akcí ;)
Sami jsme doma dlouho vybírali kvalitní a bezpečnou sedačku a nakonec vyhrála tato. Navíc jsem asi zaujatá, ale jedná se o něměckou značku, tak je to pro mě taky záruka kvality :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama