Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ja mam treba britax romer - first class (0-18kg) a jsem spokojena. Jen me zajima, jak jste prisli na to, ze dcerku boli zada z autosedacky?
@Nina1778 píše:
Prosim mate nekdo tip na pohidlnou a bezpecnou sedacku od 9 kg? Jsem z toho uz na nervy. Tezko take uplne verit testum. Vajicko jsem kupovala podle d testu Cybex nejlepsi na trhu a dceru v ni od zacatku strasne boli zada a misto do 13 kg je spise do 9 kg
Taky se chci zeptat, jak ti pulrocni, rocni batole reklo, ze ho boli zada?
![]()
@Nina1778 píše:
Prosim mate nekdo tip na pohidlnou a bezpecnou sedacku od 9 kg? Jsem z toho uz na nervy. Tezko take uplne verit testum. Vajicko jsem kupovala podle d testu Cybex nejlepsi na trhu a dceru v ni od zacatku strasne boli zada a misto do 13 kg je spise do 9 kg
My vajíčko Cybex meli a byli jsme s ní spokojení. Menili jsme ji kdyz byl synovi rok,z toho duvodu,ze byl velký a zacala mu lést ze sedačky hlavička.
Též prosím o informaci, jak zjistit, ze dítko bolela záda. Já těžko vypacim z dvouletaka kde ho co bolí. Jinak mám maxi cosi priori 9-18 jsem spokojená.
Prosim mate nekdo tip na pohidlnou a bezpecnou sedacku od 9 kg? Jsem z toho uz na nervy. Tezko take uplne verit testum. Vajicko jsem kupovala podle d testu Cybex nejlepsi na trhu a dceru v ni od zacatku strasne boli zada a misto do 13 kg je spise do 9 kg