Autosedačka Joie Traver Shield - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beata123
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 16.11.18 12:55
autosedačka Joie Traver Shield

Ahoj máte někdo tuhle autosedačku jste spokojeni?
Přemýšlím o ní nebo o cybex pallas M-fix (u té se obávám pultíku, aby malé nevadil)
Díky za zkušenosti.

Reakce:
steeve
Kelišová 7044 příspěvků 16.11.18 14:10

@beata123 ten název sedačky máte nějak špatně, buď je to sedačka Joie Traver a to je varianta 15-36 kg nebo Joie Trillo Shield a to je 9-36, a ta má taky pultík stejně jako Pallas, takže kterou sedačku máte na mysli, resp. pro jak velké dítě ?

slivamichal
Nováček 3 příspěvky 26.12.18 15:18

Kdepak. Název je správně. Je to novinka roku 2018, bohužel u nás se zatím nedá sehnat (tedy před měsícem tomu tak bylo). My jsme ji kupovali před měsícem a zrovna dnes jsme ji namontovali do auta. Prcek v ní ještě neseděl, takže zkušenosti nemáme. Já raději zvolil tuto než Cybex Pallas, který jsem měl také v hledáčku.

Jaký je rozdíl mezi pultíkem u Cybexu a Joieho?

makak1
Stálice 60 příspěvků 27.12.18 07:49

My ji pořídili jako druhou sedačku, k tchanovcum do auta. Kupovali jsme ji v Německu, v testech vyšla dobře. Ale dostali ji pod stromeček, takže zkušenosti taky úplně ještě nemáme :slight_smile:

Lucie.Bra
Nováček 4 příspěvky 31.01.19 18:14

Mohu se zeptat těch, kteří již zmíněnou autsedačku mají na zkušenosti? Děkuji

slivamichal
Nováček 3 příspěvky 31.01.19 18:27

@Lucie.Bra Autosedačku už přes měsíc používáme. Měl jsem strach jak bude reagovat na pultík, protože při zkoušení mimo auto se mu ten pultík vyloženě nelíbil. Ale hned při první jízdě v autě usnul. Prcek je v sedačce evidentně spokojený, nepláče, spí, nebo sleduje jízdu z okénka. Pásání je asi totožné jako s každou jinou sedačkou s pultíkem. Za mě spokojenost a jsem rád, ze jsem jí pořídil.

Lucie.Bra
Nováček 4 příspěvky 31.01.19 18:51

@slivamichal děkuji moc za recenzi

Lucie.Bra
Nováček 4 příspěvky 31.01.19 18:53

@slivamichal ještě se zeptám.. Dá se sedačka snadno polohovat, když třeba dítě usne?

slivamichal
Nováček 3 příspěvky 31.01.19 19:00

@Lucie.Bra Polohovani je problém, ale to je v zásadě u každé s pultíkem. Pokud je pultik pripoután pásem, nelze diky tomu posunout podsedak dopředu (pas tomu brání). Takže jedina možnost by byla odpoutat pultík, posunout sedačku a tím sklopit opěrku a pak zase připoutat. Nakonec jsem to nikdy nepoužil, protože tim odpoutanim, pripoutanim bych ho nejspíše probudil.

Lucie.Bra
Nováček 4 příspěvky 31.01.19 19:30

@slivamichal rozumím. Děkuju

Váš příspěvek
Reklama