Autosedačka z Polska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika Pešatová
Nováček 3 příspěvky 13.11.18 19:50
Autosedačka z Polska

Dobrý den, má někdo zkušenost s koupi autosedačky Cybex nebo Britax Romer v Polsku? V okolí Těšína?
Děkuji za odpověď :)

Reakce:
steeve
Kelišová 6973 příspěvků 14.11.18 08:20

@Monika Pešatová když jsem koukal na ceny na polských Eshopech tak Römery jsou cenově úplně stejné jako u nás, a Cybexy +- pár stovek. Myslíte se že se to vyplatí jezdit pro sedačku do Polska a pak s nimi složitě řešit třeba reklamaci?, vždyť u nás jsou desítky obchodů…

Monika Pešatová
Nováček 3 příspěvky 14.11.18 11:17

Prosím o komentáře ty, kteří tam autosedačku kupovali. Děkuji

Příspěvek upraven 14.11.18 v 11:19

Monika Pešatová
Nováček 3 příspěvky 14.11.18 11:18

Minulý rok jsme kupovali na trhu kočárek a byl o 3 tisíce levnější než u nás, a proto uvažujeme i o koupi autosedačky právě v Polsku…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >