Autosedačka Pallas Cybex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 04.05.10 18:25
Autosedačka Pallas Cybex

mate nekdo tuhle autosedacku? jste spokojeni? nenasla jsem tu o ni jeste ani slovo :) diky

Reakce:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 04.05.10 19:59

mrkni do autosedaček :wink:
první
"druhá ":https://www.emimino.cz/…-jina-36938/

jen jedna věc za mě, sedačku jsem viděla a prodavačka mi říkala, že hodně dětí má problém s tím pultíkem, nechtějí mít „na klíně“ tak obří věc..
plus polohování není tak konfortní jako u 9-18kg.
plus je potřeba dlouhý pás, takže určitě zkusit do auta, nejlée s dítětem, kvůli tomu pultíku..

Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 04.05.10 20:02

My ji zkouseli a mala v ni byla jak zavalena, takze ani nahodou, koupili sme Britax Evolva a tam si hovi jak na kresle :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 04.05.10 20:15

diky..blbe hledam..doctu si v diskuzich co uz byly…ve vyhledavaci mi to nic nevyplivlo…diiky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >