Autovakcína proti streptococcus agalactiae

71
7.1.21 21:47

autovakcína proti streptococcus agalactiae

Dobrý den, máte někdo zkušenost s autovakcínou na gynekologické problémy způsobené streptokem? Vím, že se vyskytují přirozeně, to jsme od lékařky poslouchala 2 roky, ona nechtěla slyšet mé potíže, prý mi nic není. Pak jsem přešla k jinému lékaři a ten po několika ATB nechal zhotovit autovakcínu, tak jen jsem chtěla vědět, zda je nás tady víc s podobnými nálezy a potížemi. A také co vám pomohlo, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
8.1.21 12:38

Nikdo nemáte zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4443
8.1.21 12:51

Ahoj, já to zrovna včra řešila na imunologii. Se streptokokem se potýkám řadu let. Přichází v periodách. Většinou každou zimu. A streptokok se mi bohužel z pochvy dostává i do moč. měchýře a to je teprve jízda. Bez vypití třebs 3 litrů jsem KO. Takže všude nosím lahev s vodou.
Jinak co mi tedy pomohlo, tak byly dovolené u moře. Každý rok u moře a byl klid.
Ale teď jsme 2 roky nebyli a ty 2 roky mě zase streptokok trápí. :( Na u-autovakcíně jsme se domluvili po porodu, teď v těhotenství je to risk, jelikož má -m autoimunitní onemocnění. Na imunologii jsi byla?
Vím jak streptokok dokáže potrápit a jaká je to bolest. Kdo nezažil, tak nepochopí. Jsou dny, kdy bych jezdila pipkou po zemi, jak to bolí. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
9.1.21 14:40

Mela jsem z gyndy autovakcinu uz 2×, ale na jine patogeny. Poprve mi to velmi pomohlo. Uz po mesici jsem citila ulevu. Uzasny efekt. Jen to chce disciplinu a nezapominat ji uzivat dle rozpisu, kdyz je to na tak dlouho. Podruhe mi to ale uplne nesedlo, vzdy sem po tom cyklu uzivani byla nalomena na nemoc, imunita to uplne asi nezkousavala, rozhazovalo me to, a to i po snizeni davkovani, tak tu druhou se priznam, ze sem pak z toho duvodu nedobrala. Ale poprve si to sedlo a ja mam urcite potize s imunitou obecne, takze to je ciste ma individualni zkusenost. Osobne si myslim, ze tyto autovakciny jsou dobra vec. Nekonecny retezec „reseni“ skrze atb nebo nijak nikam nevede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
9.1.21 20:02

@Maja25 uf, tak to je mě mrzí, že vás trápí takové bolesti, ja naštěstí nemám velké bolesti, jen mírnou, někdy pocit tíhy nebo jak to rict… Spíš mě trápí diskomfort a pocit mokra a cítím divný zápach a ten je nejhorší pro mě…děkuji za vaše zkušenosti a přeju ať je líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
9.1.21 20:06

@h-o-p-e pevně doufám, že mi autovakcina zabere, ATB opakovaně opravdu nejsou řešení a u mě měly efekt týden a zase vše zpět… Já jsem nikdy neměla pocit, že bych byla nějak víc nemocná, ale asi imunita nebude úplně v pořádku, když si tělo nedovede poradit s běžnou bakterií, která vlastně ani není pro tělo v mírném množství patologická…doktor říká, že mám problém se slizniční imunitou :think: děkuji za vaši odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat