Stolice a sex

Anonymní
5.1.21 20:43

Stolice a sex

Ahoj, radši anonymně, jelikož se za to docela stydím, ale při sexu mi přijde, ze každou chvíli půjde něco ven (💩) ale přitom před ani hned po sexu se mi na velkou nechce, ani se mi nechtělo, když jsem řekla v průběhu ať přestane ze di odskočim, je to jen pocit když máme sex, je to velmi znervoznujici, aby se to při tom opravdu nestalo, nemáte s tim někdo zkušenost, nebo se nic to jen zda a nemůže se nic stát, opravdu nevím
Nejedna se o anální :roll: sex

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
296
5.1.21 20:47

Nevím kolik je ti, ale asi budeš mladá a v sexu ještě nezkušená.
Máš nějaké zdravotní potíže s únikem stolice? Jestli ne, tak je to normální pocit.
„Dírky“ jsou blízko u sebe a napínají se.
Bude to nejspíš jen tvůj pocit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6486
5.1.21 20:48

Co jiná poloha pri sexu? Nebo to máš tak u všech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
5.1.21 22:16

Tyjo, zvlastni dotaz, to mi asi nikdy neprislo. Mohl ti nahnat vzduch do bricha, to muze mozna nekdy budit takovy dojem. :nevim:
Pro klid duse doporucuju cvicit obecne panevni svalstvo a zadni sverac, proste stahuj a povoluj :nevim: A pro jistotu a scuj klidnejsi pocit se svym partnerem mej sex az po tom, co se ten den uz vyprazdnis. Ale z osobni zkusenosti to neznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K97
105
5.1.21 22:32

Pokud se nejedná o anální sex, tak to máš asi v hlavě.. stres udělá svoje. Zkus na to nemyslet a uvolni se, pokud nemáš zažívací potíže, tak se “jen tak” při vaginálním styku nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat