Žlutý výtok, co s tím?

Anonymní
7.1.21 19:59

Žlutý výtok co s tím

Dobrý den,
Posledních par dni mám žlutý výtok. Nic mě nesvědí, ani nezapacha. Sex jsem s nikým neměla a tak jsem se chtěla zeptat co s tím.
U gynekologa jsem v životě nebyla a nerada bych začala tím, ze tam prijdu s nějakým problémem.
Mohly by jste mi nějak poradit?
Někde jsem četla ze si mám koupit Clotrimazol cipky a krém. Myslíte ze to by můj problem vyřešilo?
Predem dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
217
7.1.21 20:08
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Posledních par dni mám žlutý výtok. Nic mě nesvědí, ani nezapacha. Sex jsem s nikým neměla a tak jsem se chtěla zeptat co s tím.
U gynekologa jsem v životě nebyla a nerada bych začala tím, ze tam prijdu s nějakým problémem.
Někde jsem četla ze si mám koupit Clotrimazol cipky a krém. Myslíte ze to by můj problem vyřešilo?
Predem dekuji

Nevim, kolik je ti let, ale uz jen to, ze te nikdy neprohledl gynekolog je spatne a tim padem si lecit sama kdo vi co, necim z lekarny co je volne prodejne, asi neni uplne v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
7.1.21 20:08
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Predem dekuji

Boraxové globule… šetrné a opravdu dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18190
7.1.21 20:14

Léčit doma žlutý výtok je nesmysl. Na gynekologii jsi měla být už dávno, teď máš pádný důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5997
7.1.21 21:03

Gynekologie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu