Boule na přední straně vagíny

17
7.1.21 19:55

Boule na přední straně vagíny

Dobrý den,
Chtěla jsem se Vás zeptat i tady, protože si nejsem jista.
Když masturbuji tak většinou nahmatam takovou poměrně velkou bouli, která má uprostřed takový dulek.. rikam většinou, protože občas je posunuta hlouběji a já na ni prstem nedosáhnou. myslela jsem ze jde o čípek, ale boule se nachází na přední straně pochvy (proste na straně břicha) a tak si tím cipkem nejsem jistá. Nebolí to nic, jenom jsem myslela, ze čípek leží vzadu v pochvě.
Bojím se aby to nebylo něco vážného a u gynekologa jsem ještě v životě nebyla. Tak bych tam nechtěla přijít a zjistit ze to je něco vážného.
Moc dekuji za rady a hezky zbytek dne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
645
7.1.21 19:57

A kolik ti je, že jsi ještě nebyla u gynekologa? Mám pocit, že čípek bývá níž a výš dle fáze cyklu, ale nejsem si tím jistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:01

@Mediula no na to abych nebyla u gynekologa asi poměrně hodně.:) je mi 20
Ale ještě jsem neměla žádné problemy a tak mi návštěva gynekologa nepřipadala nikterak důležitá. Každopádně letos se tam chystám, ale chtěla jsem nějaké ujištění, ze je tohle v poradku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:03

Na gyndu jdi klidne v 25,kdyz nemas zadny problem. Ja nemit sexualniho partnera tak tam ani ted nejsem a naposledy jsem tam byla v 6nedeli a to je par let :lol:.
To je čípek. bud v klidu

• Citovat
  • Nahlásit
17
7.1.21 20:05

Takže je normální ze je i na straně břicha jo?😀jestli jo tak jste mě teď úplně uklidnila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
7.1.21 20:18
@Anonymní píše:
Na gyndu jdi klidne v 25,kdyz nemas zadny problem. Ja nemit sexualniho partnera tak tam ani ted nejsem a naposledy jsem tam byla v 6nedeli a to je par let :lol:.
To je čípek. bud v klidu

Tak tuhle radu ať raději nečte. Dvacetiletá rozumná dívka, které záleží na zdraví, plánuje nejspíš být jednou matkou chodí na prevence i, když jí,,nic není "K zubaři se taky nechodíme až, když se bolestí leze po zdi ( jo jsou takový, ale zuby se mohou dát falešné)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
7.1.21 20:32
@Anonymní píše:
To je čípek. bud v klidu

Ani se nedivim, ze se s takovym nazorem schovavate za anonym 🙂
Jak uz je tu napsano, k zubari se taky nechodi az kdyz vas boli zub.
Ony ty preventivni prohlidky k necemu jsou, vite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:34
@Anonymní píše:
Ale ještě jsem neměla žádné problemy a tak mi návštěva gynekologa nepřipadala nikterak důležitá. Každopádně letos se tam chystám, ale chtěla jsem nějaké ujištění, ze je tohle v poradku

Já taky neměla nikdy žádné problémy, přesto jsem chodila na gyndu pravidelně každý rok. A přesně ve dvaceti letech jsem měla nález na čípku, výsledek hystologie-rakovina děložního čípku, naštěstí podchycena včas a pomohla konizace. Dneska je to 13 let a od té doby jsem v pořádku a porodila jsem dvě zdravé děti. Kdybych na to tenkrát kašlala, dneska už tu nejsem. Jinak ta boule, o které píšeš, podle mě čípek není. Mám ji taky. Leží na přední stěně pochvy, tak 5 cm hluboko. Je to prostě takový,, měkký polštářek". Nevím, jak se to jmenuje, ale čípek mám určitě výš.

• Citovat
  • Nahlásit
17
7.1.21 20:39
@Anonymní píše:
Já taky neměla nikdy žádné problémy, přesto jsem chodila na gyndu pravidelně každý rok. A přesně ve dvaceti letech jsem měla nález na čípku, výsledek hystologie-rakovina děložního čípku, naštěstí podchycena včas a pomohla konizace. Dneska je to 13 let a od té doby jsem v pořádku a porodila jsem dvě zdravé děti. Kdybych na to tenkrát kašlala, dneska už tu nejsem. Jinak ta boule, o které píšeš, podle mě čípek není. Mám ji taky. Leží na přední stěně pochvy, tak 5 cm hluboko. Je to prostě takový,, měkký polštářek". Nevím, jak se to jmenuje, ale čípek mám určitě výš.

A je ta boule v poradku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:44

@Grinch0 je, doktor na to nikdy nic neříkal a mám ji tam celá léta. Někdy se mi stane, že se mi přes ní třeba špatně zavádí tampon, jakoby zadrhne. A nebo je to naopak nepříjemné při vytahování. Myslím si, že je to normálně anatomické, tak jako má každý člověk jinak stavěný tvar ucha, tak každá ženská má jiný tvar vevnitř :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
17
7.1.21 20:45
@Anonymní píše:
@Grinch0 je, doktor na to nikdy nic neříkal a mám ji tam celá léta. Někdy se mi stane, že se mi přes ní třeba špatně zavádí tampon, jakoby zadrhne. A nebo je to naopak nepříjemné při vytahování. Myslím si, že je to normálně anatomické, tak jako má každý člověk jinak stavěný tvar ucha, tak každá ženská má jiný tvar vevnitř :nevim:

Tak to jsem rada, ze říkáte ze je to v poradku.. já prave měla strach.. s tím tamponem se mi to taky stává
Už jsem se lekla aby to nebyla rakovina čípku nebo neceho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:49

@Grinch0 to ne, ale každopádně se na tu gyndu objednej. Není to legrace. Já se tenkrát málem složila, když jsem si volala o výsledky :,(

• Citovat
  • Nahlásit
645
7.1.21 20:50
@Anonymní píše:

Super, že nemáš žádný problémy :) ale prevence je opravdu důležitá, obzvlášť u gynekologie. Rakovina děložního čípku postihuje i mladé ženy a muže ti být rychle. To je ta nejhorší verze, ani jiná onemocnění nejsou příjemná.
Pokud by ses styděla, že jdeš pozdě, tak buď v klidu. Já byla u gynekoložky poprvé v 18 (ale měla jsem určitá traumata, která mi návštěvu ztěžovala).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
7.1.21 20:51
@Anonymní píše:
@Grinch0 to ne, ale každopádně se na tu gyndu objednej. Není to legrace. Já se tenkrát málem složila, když jsem si volala o výsledky :,(

To verim, já jsem z toho jenom strasne nervózní, ze najde něco špatného nebo něco😅letos se tam každopádně chystám, už je načase

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
7.1.21 20:52
@Mediula píše:
Super, že nemáš žádný problémy :) ale prevence je opravdu důležitá, obzvlášť u gynekologie. Rakovina děložního čípku postihuje i mladé ženy a muže ti být rychle. To je ta nejhorší verze, ani jiná onemocnění nejsou příjemná.
Pokud by ses styděla, že jdeš pozdě, tak buď v klidu. Já byla u gynekoložky poprvé v 18 (ale měla jsem určitá traumata, která mi návštěvu ztěžovala).

Urcite se letos chystám. Jsem z toho jenom nervózní. Vim ze to není žádná sranda, ze se muže stát kdo ví co. Ale ještě jsem s nikým nespala a tak nechci vyšetření přes konecnik :? tak to normálně probíhá myslím ze? Nebo už se něco změnilo?😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat