Avent Anti-colic s ventilem jak dát Um?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.10.21 18:16

Avent Anti Colic s ventilem jak dát Um?

Ahojky. Chtěla bych Vás požádat o radu.
Koupila jsem anti colic lahvičku s ventilem a zmátla mě příprava Um. Když dám do lahvičky vodu a Um mám to nejdříve protřepat a pak dát až ventil a nebo tam dát vodu Um a ventil a pak až to promíchat?
A jaké máte zkušenosti s onou lahvičkou? A co Vám kromě Espumisanu pomohlo na koliku? Děkuji za odpověd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
106
12.10.21 22:02

Ahoj, s flaškou neporadím, neb syn z Aventu neumí pít. Nejde mu se přisát. Má anti colic MAM.
Na koliku jsem dávala Balonix, to byla hotová katastrofa. Nutilo ho to tlačit nepřetržitě. Tak jsem vyměnila za Espumisan a ten snad nepomohl vůbec. Pak měl a stále má Baby Calm. Na krabičce píšou před každým jídlem, ale to měl syn zase extra průjem i 8krat denně. Vše jsem vzala od začátku. Hlavně jsem vyměnila UM a dávala max 3 krát denně. Teď už se zdá se na novou um zvykl, dost mu pomohla jen ta změna a Baby Calm má jen při potížích. Někdy 2krat denně, někdy vůbec. Ten jediný zabírá aspoň u syna téměř okamžitě. Každé dítě je samozřejmě jiné, každému sedne něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
12.10.21 22:33

Mám tu stejnou lahev a um normálně třepu i s ventilem. Dělám to tak měsíc a nepozorovala jsem problém :palec:
Dcera na koliky moc netrpí (ťuk ťuk), lahev anticolic má preventivně. Syn je měl hrozné a popravdě tak do dvou měsíců nezabíralo nijak zásadně nic, a že jsem toho zkoušela :zed: Takže jedině přežít, vyroste z toho :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat