Reklama

Azalia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aandy
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 04.08.09 19:43
Azalia

ahoj holky, beru třetí platíčko Azalia, a pozoruju na sobě snad všechny nežádoucí účinky - padají mi vlasy, přibrala jsem, pleť strašná, chuť na sex veškerá žádná. Nevim jestli mam s braním přestat, nebo to na Azalii jen svaluju :-)
Díky za vaše rady.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 04.08.09 21:54

Ahoj, tak padání vlasu patři zřejmě ke kojení. Me padaly vždy kolem toho 4-6 měsíce. Potom to ustane. Já tohle mám po každé HA. Také jsem přibrala, ale ne moc- 2-3kg, plet mastná a samá pupínek. Sex a chut? Zřejmě jsem v přechodu :roll: . Já jsem brala Azalii 3 měsíce a celé jsem prokrvácela, takže jsi na tom ještě dobře :wink:

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 04.08.09 21:58

Může to být antiko, ale nemusí. Jak psala Kykoušek…
No přestat brát ji můžeš a uvidíš, co se stane/nestane :D

herinkoj
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 24.08.09 10:41

Mám otázku, po šestinedělí jsem 2,5 měsíce brala azalii, pak jsem jí vy:,–(ila (přestala jsem kojit) a doktor řekl, že tak za 14 dní dostanu menstruaci a můžu začít brát mercilon (ten jsem brala před těhotenstvím). Jenže už jsou to 3 týdny a pořád nic . Za jak dlouho po vysazení azalie jste dostali menstruaci. Díky za odpověď.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 25.08.09 12:27

Aha, me mudra rikala, že na MS nemám čekat, ale rovnou najet na novou HA i třeba z poloviny platíčka Azalie. No tak si kdyžtak nech píchnout vyvolávačku at zbytečně dlouho nečekáš :wink:

Drozdík 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.10 09:53
Azalia

No tak Andy, já mám tu samou zkušenost, beru Azalii a přibrala jsem 4 kg a to jsem dobrala druhý blistr. Zvažuji o změně HA ale v tom nepřeberném množství druhů mám strach ať nemám stejný problém.......napiš mi prosím, jak si dopadla, koukám, že jsi psala tady v srpnu a já tady na ty stránky moc nechodím. Budu Ti moc vděčná za jjakoukoli odezvu. Mejlík jsem přiložila d.drozdova@sez­nam.cz

díky, určitě odepíšu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.11 09:08

Ahoj,kolik zhruba stojí HA Azalie? Díky

MarkyM
Závislačka 4502 příspěvků 07.01.11 11:17

Něco přes 500 kč

Viktorie Vivien
Závislačka 4494 příspěvků 16.06.12 01:38

Ahoj,
mám doma jedno celé platíčko Azalia do 5/2013, kdyby měl někdo zájem, tak SZ, díky. ;)

F1ona
Kecalka 251 příspěvků 01.02.13 07:44

No jak to tak vidím, tak s Azalii máme snad všichni problém. Taky jsem trochu přibrala (taky nevím jestli to na Azalii nesvádím :-)), chuť na sex taky nic moc, no a krvácení? To týden mám klid a týden krvácím. Fakt zábava. Asi bych to taky měla vysadit. A kolik stojí? Já jsem to kupovala už skoro za 600 Kč.

hramicek
Kecalka 387 příspěvků 01.02.13 08:02

Tak asit budu trochu výjimka. Po Azálii jsem nepřibrala nebo maximálně kilo ale to lítá nahoru a dolů, chut na sex stejná, padámí vlasů spojené s kojením. Beru ji od prosince 2011 cyklus jseem dost v září 2012 a to začaly problémy takové že jsem měla MS za 14 další pak další za MS a zase další za 14 a tak dále. Na kontrole u mudr. mi vysvětlil že to Azálie v začátku obnoveného cyklu dělá a že buď se to srovná a nebo už se s tím tak musím smířit a nebo vyměnit za jinou při kojení ale těch možností už moc není když nechci tělísko.

mašlička
Stálice 93 příspěvků 01.02.13 08:03

Já ji před dvěma dny vysadila, měla jsem načaté třetí platíčko a nedobrala. Dělala mi taky hroznou neplechu! První měsíc ještě ok, ale ten další nonstop špinění, podrážděnost a nulová chuť na sex :zed:
Volala jsem gyn. a řekl mi ať raději vysadím. Jen nevím co teď, ještě totiž kojím a normální horm. tablety nemůžu :( Tak mi zbývá nasadit je až přestanu kojit.

hramicek
Kecalka 387 příspěvků 01.02.13 08:08
Máš ještě možnost vložení tělíska jestli je jiná vhodná HA nevím o té mi mudr neříkal. Jen to co jsem psala v předchozím příspěvku že dělá neplechu když už je méně kojení, která se buď po třech měsících ustálí a nebo zůstane.
@mašlička píše:
Já ji před dvěma dny vysadila, měla jsem načaté třetí platíčko a nedobrala. Dělala mi taky hroznou neplechu! První měsíc ještě ok, ale ten další nonstop špinění, podrážděnost a nulová chuť na sex :zed:
Volala jsem gyn. a řekl mi ať raději vysadím. Jen nevím co teď, ještě totiž kojím a normální horm. tablety nemůžu :( Tak mi zbývá nasadit je až přestanu kojit.

Minki
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 01.02.13 09:18

Azalia nikdy vice… Krvacela jsem skoro porad co jsem ji brala, to byl horor, tak zle jsem si pak nepripadala. Dalsidve tehotenstvi jsem po dobu kojeni azalii nebrala a vse bylo ok. Musim rici, ze jsem v zivote nezazila tskovou podrazdenost a problemy jako s azalii

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 01.02.13 09:20

Prvních půl roku s azalií to docela šlo, ale jak jsem začala přikrmovat, pořád jsem špinila, až jsem jí vysadila úplně. Na druhou stranu není moc možností spolehlivé antikoncepce s kojením.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >