Reklama

Množství Pharmatexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renitko
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 06.07.09 13:34
Množství Pharmatexu

Ahojky nevím kaam tento dotaz zařadit tak snad nebude vadit, když ho napíši sem. Chtěla bych se zeptat někoho na radu kdo místo HA někdy užíval Pharmatex gel. Koupila jsem si ho v lékárně a na příbalovém letáčku je uvedeno, že se má dát do aplikátoru gelu po rysku. Sem ale nějak na aplikátoru žádnou rysku nenašla. Tak ted právě nevím kolik toho použít. :?

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 06.07.09 13:45

Ahoj

ja pouzivam a chvalim,kde muzu…-)

Pichni tu odmerku do tuby a natahuj-proste se ti to asi v pulce zarazi a DAL UZ TO NATAHNOUT NEPUJDE…To je ono:-)

Renitko
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 06.07.09 13:59

jééé díky moc za radu to mě nějak nenapadlo :D ono sice nevím jestli seto opravdu může používat po celou dobu cyklu i v plodných dnech bez jakékoli jiné ochrany, ale když by to selhalo, tak to vůbec nebude vadit :D

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 06.07.09 14:08

My jsme to taky používali a v plodných dnech ještě pro jistotu s kondomem. Mělo to výhodu, že to dobře mazalo. Ještě líp mi vyhovovaly ty Pharmatex čípky.
Tyk mi počas používání úplně přestaly kvasinkové infekce, ono to má nějaký desinfekční účinek.
Já se hormonální antikoncepce bála.

A pak jsme se začali snažit a ukázalo se, že jsme si mohli peníze na Pharmatex ušetřit :-))) nakonec IVF.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 06.07.09 14:10

Jee,Pudlo–ty tady???

PROVOKATERKO :! :lol: :lol: :lol:

NO ale k masti-ja mela to i to a oboji je super a NEPOUZIVALA JSEM NIKDY NIC KROM TOHOTO,MYSLIM,JAKO DALSI NAPR.KONDOM PRI PHARMATEXU…A AC JSEM CELKEM HODNE NACHYLNA NA OTEHOTNENI,NE­SELHALO NIC :wink: :wink: :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 06.07.09 14:29

farska ja se fakt hormonu bala, kvuli praci - videla jsem totiz nejednu mladou zenu s mrtvici, a pozdeji se ukazalo, ze to mozna bylo docela opravnene - zjistili mi zvysene protilatky proti beta2 glykoproteinu.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 06.07.09 14:47

JA NEMYSLELA,ZE BYS PROVOKOVALA TADYHLE.....

Ja to psala ,..vseobecne.....:-)))

Jasne-i ja si myslim,ze se nemuze,proste NEMUZE ,telu beztrestne treba roky lhat o tom,ze je jakoby tehu.......
A o tom cela ta slavna HA vlastne je-co si budem povidat.....

Proc se ladovat HA,kdyz je srovnatelna nahrada nehormonalni,ze 8)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 06.07.09 14:58

Ja proti HA obecne nic nemam, samozrejme, nepocita se s tim, ze by se uzivala roky … ale krome toho, ze je nejspolehlivejsi, prinasi taky radu vyhod, srovnava cykly, snizuje riziko rakoviny delohy atd…
Ale neni to pro kazdeho. taky znam holky, co to zkousely a nesedlo jim to, nejake zmeny nalad, vaha .. ja to teda ani nezkusila.
zato jsem si to v poslednim roce hezky vykompenzovala stimulacema na IUI a IVF :-))))

Dana26
Echt Kelišová 9157 příspěvků 06.07.09 15:08

Nad Pharmatexem ted špekuluju taky.Od porodu jsem nic nebrala.Ani jsme se nechranili.Když nepoitam přerušovany styk :oops: .Ale při naši frekvenci to bohatě stačilo.
Ale vzhledem k okolnostem bych měla asi něco řešit.
Mam problem s ATK.Hodně vysoka hladina estrogenu.Do tělisek se mi tak nějak nechce.A při kojici jsem přibirala.Takže taky padl Pharmatex.

FArska,i při plodnych dnech jsi použivala jen ten?Nejsem rychle těhotnici typ,ale přece jen ted by to značny pruser

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 06.07.09 15:13

Jo taky jsme zkoušeli to druhý - Patentex myslím, nebo tak nějak. Byly to čípky, ale při zavedení tak nějak jakoby šuměly, trošklu štípaly a hodně vytékaly, jako taková voda. Pharmatex byl jednoznačně lepší.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 06.07.09 15:50

Patentex Oval se jmenovaly ty cipky..JUo,ty jsem bravala za dob meho mladi,tak pred deseti a vice lety…Bylo to silene,nebot to vazne nechutne vytekalo… :oops:

Pak prisel na trh Pharmatex a jelikoz je mnohem pohodlnejsi a hlavne! mnohem mnohem SPOLEHLIVEJSI(on je snad jen o par malo procent mene spolehlivy nez HA!!!) uz jsem u nej zustala..........
Je bezva,nebot se muze zavest a pak treba mit…ehm…stykani az za hodku…:-) Neni to limitovano nejak casem......
ANO,i v plodnych dnech…:-)

Dana26
Echt Kelišová 9157 příspěvků 06.07.09 15:53

Jj,čipky Patentex si taky pamatuju.Fuj.Proto jsem neměla duvětu k tomu Pharmatexu.
Ale jak tak čtu,tak ho asi prubnem.A snad neselže.Ono to s mou plodnosti zas tak divoky neni :lol:

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 06.07.09 15:59

DANO,

ja nechtela HA nikdy,tak jsem mela i obyc telisko(po dvou mesich nepretrziteho krvaceni zbyvalo zeleza tak malo,ze mi bylo vytazeno malem pres me protesty......)
pak jsem mela MIRENU,ted pred rokem,od zavedeni nepretrzite krece,po trech mesicich mi SAMA VYPUTOVALA Z TELA 8O 8O 8O

TAKZE---ja jsem za PHARMATEX vdecnaaaaaa :wink:

Dana26
Echt Kelišová 9157 příspěvků 06.07.09 16:03
farska píše:
DANO,

ja nechtela HA nikdy,tak jsem mela i obyc telisko(po dvou mesich nepretrziteho krvaceni zbyvalo zeleza tak malo,ze mi bylo vytazeno malem pres me protesty......)
pak jsem mela MIRENU,ted pred rokem,od zavedeni nepretrzite krece,po trech mesicich mi SAMA VYPUTOVALA Z TELA 8O 8O 8O

TAKZE---ja jsem za PHARMATEX vdecnaaaaaa :wink:

Ja dřiv Ha brala.ale měla jsem šilene migreny,zaněty­.sneska jsem akorat Exluton,jenže tam jsem zas přibrala.Mirena je nad me finančni možnosti.Ted.Gol­dlily jsem u nas nesehnala.A upně nehormonalni mi dr.nedoporučuje.Už tak mam nechutně silnou MS.A pry by se to mohlo zhoršit.Takže jedine Pharmatex nebo přeruš styk.A třepat se každy měsic jestli jsem těhu se mi fakt nechce.
Takže je asi rozhodnuto.
A co je lepší krem nebo čipky?

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 06.07.09 16:11

Tak jsem prave zjistila,ze je Pharmatex jeste o sest :! procent spolehlivejsi nez kondom 8O 8O 8O :wink:

TAKZE:
kdo jeste vaha-tady je vse a DUKLADNE 8) 8) 8)

http://www.sexus.cz/…a-volba.html

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >