Antikoncepce Yaz

1030
25.6.09 20:51

antikoncepce YAZ

Ahoj holky,
máte prosím některá zkušenost s touto antikoncepcí??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1077
28.6.09 05:32

Ahoj,

používám a moc jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.8.09 13:34

Ahojky Renčo,
já jí používám už asi půl roku a jsem taky moc spokojená. Akorát ta pořizovací cena je dost vysoká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
6.8.09 15:05

Ahojky,
tak já na ní pěju samou chválu. Beru ji něco přes rok a nemám žádné bolesti hlavy a bolestivé menstruace - při jiných HA jsem trpěla jako zvíře, navíc mám v pořádku pleť a nepřibrala jsem po ní ani deko.
Takže já jsem spokojená a i přes tu vyšší cenu ji doporučuji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blablabla
16.11.09 12:12

YAZ

Ahoj, YAZ beru teprv 3 měsíce. Byla mi předepsána kvuli tomu, že by údajně měla snižovat cholesterol. Dobré je že jsem vůbec nepřibrala, ale spolužačka má po ní 5 kilo navrch. Momentálně uvažuju o změně protože sexuální apetit stále klesá a připadám si jak frigida. Měl někdo podobný problém?

• Nahlásit
  • Citovat
9645
16.11.09 12:37

Ahoj,
spokojenost…bez PS a bez migrén…ale cena je šílená a proto měním. Jinak já jen spokojenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
adush
30.1.10 13:55

Ahoj já už jí beru přes rok, sem taky skoro spokojená, pleť mám bez háčku, menstrulace chodí pravidelně a skoro bez bolestí, ale od tý doby „kynu“ vždycky sem bejvala hubená, ale ted sem přibrala 12 kg.. A s tím, že se cítíte jako frigidka já mám spíš opačnej pocit ! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1
31.1.10 21:08

Yaz

Ahoj holky. Mám takový menší problém a potřebuji poradit. Nedávno jsem si zapomněla vzít pilulku, ale nevzala jsem si ji ani následující dva dny.Antikoncepce tedy účinek ztrácí. Potřebuji vědět, kdy se má tedy nasadit zcela nová antikoncepce. Myslím, že první den cyklu, ale nejsem si zcela jistá. Děkuji za odpověď..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
31.1.10 21:24

Pokud je to klasicka dvouslozkova HA, a ty jsi jen vynechala 3 pilulky a pak zase brala, tak dober do konce platicka, ale chrante se pritom jinak. Pak probehne pauza, menstruace a po tydenni pauze zase zacni brat, bude normalne ucinna.

Pokud to bylo posledni 3 pilulky z platicka, takze ted delas tu pauzu, tak sis to jen posunula, zacni brat normalne po pauze.

Pokud jsi si rekla, ze kdyz uz jsi to zapomnela, tak nema smysl ji brat a odmenstruovala jsi a ted nejsi chranena zadnou HA a cekas na dalsi cyklus, tak je potreba brat od 1.DC, tudiz v den, kdy zacne krvaceni - melo by to byt „cervene“ krvaceni, ne jen spineni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sparticka
18.3.10 13:04

chci se zeptat rostou po tom prsa nebo co se zmenilo hned od zacatku co si ji zacla uzivat?vse mi rekni ja bych to koupila a kolik normalne stoji?

• Nahlásit
  • Citovat
2039
22.7.10 17:08

Ahoj můžete mě prosím poradit,vyhodila jsem příbalový leták a včera jsem si zapomněla vzít tabletu,je to druhá z posledního řádku a nevim jestly mám, dobrat celý balení.prosím poradte na netu nemůžu nic najít.díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lindice
22.7.10 17:19

lenina28

Ahoj. užij tablet s tou dnešní, takže 2 najednou a pak vynech bílé tablety a hned užívej druhé balení.krvácení z vysaZENÍ BUDE AŽ PO VYUŽÍVÁNÍ DRUHÉHO BALENÍ.ahoj a hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
2039
22.7.10 21:18

Ahoj jsi zlato takže ted už sesobu ty růžový a šmitec?díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
24.8.10 11:31

nevím si rady

Ahojky já sem včera dostala yaz . A nevím kdy si ho mam vzít protože kamarádka si ji vzala as kdys ji skončila menstruace a tam je nepsané že se má vzít 1 den menstruace . Můžu si ji teda vzít když mi včera skončila? Nebo mam počkat na další menstruaci ?
:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitulka90
2.9.10 19:22

Ahoj používám YAZ 7 měsíc a jsem maximálně spokojená, nepřibrala jsem ani kilo (spiš naopak mam 10 dole) ale myslím, že antikoncepce na to zase takový vliv nemá, když má člověk dostatek pohybu :-?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama