Baby Amore

107
21.11.05 11:58

Baby Amore

Ahoj holky,nemate nektera zkusenost s panenkou Baby Amore od Epee?Puvodne jsem chtela koupit dceri k Jezisku osvedcenou Baby Born,Chou Chou nebo Anabell,ale objevila jsem toto mimco,ktere navic dycha a je i levnejsi. Jde mi hlavne o zvuky,ktere vydava,aby byly co mozna nejrealistictejsi,coz v obchode,kde jsou mimca zabalena a bez baterii,nezjistim.Samozrejme rada privitam i postrehy k ostatnim funkcim teto panenky.
Diky za vase recenze:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

107
21.11.05 14:34

Ahoj holky,zkousim to jeste jednou dat do aktualnich temat,snad se nekdo najde:-)
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.11.05 22:23

Aaaaaaaaaa jeste jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
3678
23.11.05 08:24

Ahoj, myslíš tuhle viď?

http://www.prag-info.cz/…p/index_.php?…

Mám je v obchodě a prodávají se velice dobře, je fakt, že ta cena je opravdu lepší než třeba u CHOU CHOU atd.. To dýchání, mlaskání a zvuky jsou opravdu dobře udělané, je to realistické, toho se nemusíš bát. Jen se mi osobně nelíbí v obličejíčku tolik jako třeba CHOU CHOU.
Ale jinak funguje velice dobře :) Hned jsme jednu rozbalovali a zkoušeli, když přišly :)

Jarka a NIkolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
007
111
23.11.05 09:30

Ahoj,
Chou chou maji u nas v Tescu v akci a stoji kolem 1000Kc.
Klara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
23.11.05 10:42

Ahoj,

CHOU CHOU jsou i levnější, ale je spousta druhů, ty levnější nedělají zdaleko tolik věcí jako ta za 1500,–. Pozor na to.

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
23.11.05 10:45

Ahoj,
nebo mě pak napadla tahle panenka, ta dělá taky hodně věcí, ale nedýchá a nehýbe pusinkou jako BABY AMORE.

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
23.11.05 14:31

Ahoj holky,dekuju za odpovedi.Jeste budu muset mrknout na ten oblicejicek v realu,je fakt,ze na fotkach to vypada vselijak.
Jarko,jeste bych se Te zeptala,kdyz mas moznost srovnani,ktera se Ti zda z techto panenek nejlepsi co se zvuku a funkci tyce?Diky za nazor.Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
23.11.05 14:58

Teda a já už mám chou-chou a hned dvě jednu cohýbe a druhou co jen dýchá :( .
No jo ,ale těší mě ,že jsem je koupila v quelle za polovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
23.11.05 16:05

Ahoj,

no já bych řekla, že ta CHOU CHOU, ale ta správná, má všechny funkce a je nejhezčí, ta obyčejnější panenka, co jsem ti dávala odkaz k nám do e-shopu, je hezká v obličejíčku, ale nedýchá, má jen míň funkcí, to AMORE se mi moc nelíbí, ale zase funkce super.. a ANNABEL je taky hezká, ale ta je asi nejdražší. Mě by teď měly dorazit nějaké zlevněné do obchodu, dám je pak do e-shopu, tak kdyby chtěla objednat, tak můžeš, čekám na vánoční slevy, mám slíbeno z velkoobchodu, že budou zajímavé :)
Loni jsem je měla levněji než ve všech supermarketech a obchoďákách :):)

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
23.11.05 16:27

Jarko,moc dekuju :) .Budu se k vam do e-shopu chodit divat 8O .Bubo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
23.11.05 16:27

Ať žije reklama, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
23.11.05 19:39

Ahojky,
já to zdaleka neberu jako reklamu,ale jako přátelskou pomoc. Ráda taky zkouknu nějaké hračky za super ceny (hraček není nikdy dost :) ),však to zná každý.
Tak se těším a přeji pěkný večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
27.11.05 17:25

Ahoj,

tak snad to nebude zase vypadat jako reklama, chtěla jsem jen nabídnout, že mi už přišly ty panenky v akci.
BUBO - jestli by se ti líbila tahle, tak je teď za super cenu. Je to Živé miminko od FAMOSY

Chová se jako opravdové miminko, umí hýbat pusou, smát se, plakat, hýbat ručičkama a zavírat oči. Normální cena, co jsem koukala je opravdu kolem 1200,– až 1300,–.
Tohle je z výprodejové akce skladu jednoho velkoobchodu, takže si myslím
za 799,– hodně dobrá cena :)

Za zajímavé ceny tam mám i panenky od NENUCO, jedná se taky o výprodejovou akci :)

Ahoj Jarka a Nikolka 29tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
28.11.05 08:32

AHoj,

ještě k tomu miminku BABY AMORE, měla jsem ho tady dneska rozbalené
a ten obličejík je asi fakt nejmíň povedený, když jsme ho tady zkoumali zblízka… Ty oči mi připadají, jako by bylo takové oteklé nebo co..

Ta FAMOSA, ANNABELL nebo CHOU CHOU je opravdu o hodně hezčí.

Takže v porovnání s cenou je teď asi nejzajímavější ta FAMOSA - Živé miminko.

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama