Baby design Husky 2015

16
26.1.16 10:12

Baby design Husky 2015

Dobré dopoledne,

velmi mě zaujal kočárek Baby design Husky 2015, všechny barvičky jsou moc pěkné a i přes tu hrůznou dodací lhůtu bych ráda pořídila tento kočárek. Bohužel kvůli dodací lhůtě a nulovým skladovacím zásobám v obchodech s kočárky v mém okolí mám několik nezodpovězených otázek, na které mi prodavačky nebyly schopné odpovědět. Proto bych se chtěla zeptat maminek/ budoucích maminek, které tento kočárek už mají.
Jaká je výbava kočárku? Co všechno je obsah zakoupeného kočárku? Obzvlášť mě zajímá oboustranná vložka do sportovního kočárku letní/ zimní, která je v polských recenzích uvedena, ale u fotek na českých eshopech vidět není a není ani uvedena v seznamu.
Jaká je reálná vnitřní délka korbičky? Do kdy jste používaly korbičku? Je součástí i pláštěnka na hlubokou korbičku, nebo jen na sporťák? Je opravdu pláštěnka tak nepoužitelná?

Čekáme naše první miminko v červnu, takže zimní výbavu kupovat zatím neplánujeme, přeci jen v létě bychom ji asi ještě pořádně nevyužili :D
Děkuji moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

601
26.1.16 10:53

Já mám baby design husky 2015, objednávali jsme ho v srpnu v Ája shopu, přišel začátkem listopadu, používám ho od 3. dne narození naší dcery v prosinci (jela v něm z porodnice domů :) Souhrnně ti řeknu, že jsem s kočárkem maximálně spokojená. V několika kočárcích jsem vozila své 4 mladší bratry, vyzkoušela několik nových vychvalovaných modelů v prodejně (britax, easywalker) a stejně na plné čáře zvítězil baby design husky. Tak popořadě k tvým otázkám:

Jaká je výbava kočárku? Co všechno je obsah zakoupeného kočárku? - na různých eshopech se výbava kočárku různí, já jim kvůli tomu posílala emaily, někde byla součástí jen pláštěnka na korbu, jinde i na sportovní verzi, jinde žádná pláštěnka. My máme originál pouze pláštěnku na korbu a je dostačující. Sice by vzadu na korbičce mohla být delší ale déšť i sníh zatím ustála v pohodě. Na sportovní verz jsme kupovali pláštěnku emitex a ještě ji venku nezkoušeli, jen doma a sedí. Standartně je součástí taška - perfektní, má skvělé kapsy a dá se vytáhnout nahoru, takže se tam vejde víc věcí, nánožník - jen doma zkoušený, naprosto nepraktické zapínání, ale přišiji si tam cvočky a bude, košík - uzavíratelný což je plus, prostorný a snadno přístupný + oboustranná vložka - vypadá příjemná a praktická, ale zatím jsme ji nezkoušeli

Obzvlášť mě zajímá oboustranná vložka do sportovního kočárku letní/ zimní, která je v polských recenzích uvedena, ale u fotek na českých eshopech vidět není a není ani uvedena v seznamu. - psala jsem kvůli tomu do eshopů, prý je to standartní součást vybavení, ale lepší je opravdu poslat dotaz, zda ji tam mají (jeden eshop ji tam neměl).

Jaká je reálná vnitřní délka korbičky? Do kdy jste používaly korbičku? - došla jsem si pro metr a reálně je tam 77cm, je tam hodně ta teplá výstelka po stranách korbičky. Korbička vypadá od pohledu malá, ale já jsem spokojená. Tedy zatím, neb malá má necelé dva měsíce a 4,6kg a plave tam, je tam spoustu místa. Uvidíme později. Jestli čekáš letní dítě, tak nevím, jestli se ti tam ještě v zimě vejde. Myslím, že jo, ale záleží, jakého budeš mít cvalíka (kamarádka má kluka, který má ve 2 měsících přes 6 kg).

Ještě něco tě zajímá? Jinak do terénu je super, brza super, kola taktéž, koupili jsme si ještě rukávník a max spokojenost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
26.1.16 11:01

Děkuji moc seš moc hodná, určitě si ještě před objednáním u konkrétního eshopu ověřím, co všechno je ve výbavě, abych se pak nedivila.
Děkuji i za ověření, že do terénu super, bydlíme na vesnici a plánujeme spoustu vycházek do přírody! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
26.1.16 11:39

@Maya88 Baby design má celkově hezké a na polskou značku kvalitní kočárky. Taky jsem chtěla BD, ale Dotty. Bohužel jak píšeš, celkově je problém s dodací lhůtou. Nikde mi nebyli schopni zaručit, že ten kočárek bude v ten daný termín. Proto jsem volila nakonec jiný kočár. Každopádně držím pěsti a určitě neprohloupíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.16 15:10

Ja teda mam kočarek baby design husky a maji vsechny v krame bud v liberci nebo v praze - obchod se jmenuje dětský ráj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
10.4.16 15:41

Dobrý den, mohu se zeptat, plánujeme si koupit tento typ kočárku v celé šedé barvě, ale nikde na internetu nemůžu najít, jak vypadá nánožník ke sporťáku u této barevné verze… Je černošedý nebo celý šedý? Děkuji za odpověď, pokud někdo ví :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 16:07

@martinaska ja teda ani cely sedy nevidela, my mame sedomodry a nanoznik je modry, jestli budete mit cely sedy, tak asi bude sedy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
10.4.16 16:59

@martinaska Já mám baby design husky šedá s modrou a nánožník je celý šedý :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 17:18

@Fraisket tak ja mam taky modry se sedou a nanoznik cely modry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je zvlastni :),ale mne je to celkem jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
10.4.16 17:59

Tak jsem se zvedla od notebooku a opravdu, nánožník je celý modrý :jazyk: Byla jsem přesvědčená. že je šedý :roll: Omlouvám se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 18:25

@Fraisket vzdyt se nic nedeje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale uz se na sportak mooc tesim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
10.4.16 20:09

@burdova.simona91 Prikladam fotky, na té fotce právě není nánožník vyfocený, tak nevím, jestli bude celý šedý nebo s tím černým na boku, jak je na druhé fotce u toho modrého :roll:
@Fraisket No tak to vypadá, že někdy si tam dávají barvy jaké chtějí 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 20:35

@martinaska no tak my mam3 ten vpravo modrej no. Akorat nevim, jestli neni celej modrej ten nanoznik :mrgreen: nejak si to nevybavuju. My nanoznik taky vyfocenej nemeli, taky jsem se sla nedavno mrknout jestli vubec je, kdyz nebyl na fotce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
10.4.16 20:50

@burdova.simona91 V pohodě ;) Ono to je jedno, i kdyby byl s tím černým, tak to nevadí, ale více by se mi líbil celý šedý :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 21:13

@martinaska uvidite :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie