Baby Friendly Řecko - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petula306
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 04.08.19 00:15
Baby Friendly Řecko - poradíte?

Maminky, mnoho z vás je určitě z dovolené doma a poradíte. Dcera bude mít příští rok touhle dobou 16 měsíců a chceme k moři. Hledám tipy na nějaký pěkný hotel/apartmán/bungalov v Řecku. Podmínka je, aby byl uzpůsobený dětem. Ani tak nejde o postýlku, to může spát se mnou na manželské, ale spíš o jídlo - ideálně all inclusive, ze kterého vyberu pro batole, taky aby měli židličky pro prcky.
Dál by bylo fajn, aby prostě počítali s dětmi. Nebude to (doufám) rozcapené zlobidlo, ale nechci pohledy ostatních, že tam vadí malé dítě.
Taky krátký dojezd z letiště (ne 2 hodiny busem).
Pláž ideálně písčitá, můj požadavek je otevřené moře (žádná zátoka).
Jsme zvyklé na polní podmínky, ale přeci jen bude to dovolená :)
Bomba by byl v pěším dosahu nějaký obchod, kde koupím plínky.
Cena tak do 18.000 (blbě se šetří :) )
Jo a ještě - jak se na letišti odbavuje kočárek??
Díky za tipy :kytka:

Reakce:
lentilka1993
Kecalka 133 příspěvků 04.08.19 00:34

Doporučuji hotel Lutania Beach na Rhodosu :P vše, co jste vyjmenovala, tam je. Až na tu písčitou pláž. Je tam písčito-oblazkova, ale zase hned u hotelu ;).. Jinak děti tam bylo spoustu. Mají tam i malý bazének pro batolata :lol: my byli s cestovkou Blue Style. A je to asi půl hodky od letiště ;)

Petula306
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 04.08.19 00:56

@lentilka1993 jee dík :) říkala jsem si, že si tam půjčíme auto, ale zase nevím, jestli mají půjčovny i sedačky k dispozici. Ježiš, já se tak těším :dance: :potlesk:

marg
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 04.08.19 01:27

Kočárek můžete mít celou dobu u sebe, u odbavovací přepážky na něj lupnou jen nálepku a pak na gejtu, jakmile se už půjde do letadla, tak si ho od vás vezmou. Nebo ho můžete odbavit se zavazadly, v tom případě jdete na odbavení, nalepí se kam letí, ale neodjede na pásu s kuframa, ale jdete do nadměrných zavazadel, kde odjede sólo. Tak je to na letišti VH, s jiným letištěm zkušenost nemám.

Petula306
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 04.08.19 01:30

@marg díky, snad to zvládnu :) lítat miluju, ale z odbavení mám lufta :)

luca241
Ukecaná baba ;) 1959 příspěvků 04.08.19 03:52
@lentilka1993 píše:
Doporučuji hotel Lutania Beach na Rhodosu :P vše, co jste vyjmenovala, tam je. Až na tu písčitou pláž. Je tam písčito-oblazkova, ale zase hned u hotelu ;).. Jinak děti tam bylo spoustu. Mají tam i malý bazének pro batolata :lol: my byli s cestovkou Blue Style. A je to asi půl hodky od letiště ;)

Ty jo, kdy jste tam byli? my byli v Lutanii v roce 2016 a baby friendly teda nic moc.ani ten dětský bazének tam nebyl. Jinak za me top baby friendly v Řecku byl zatím Star Beach Village na Krétě. A to fakt mohu srovnávat, jelikož litame hlavně do Řecka. na druhou stranu, ať budete kde budete, určitě si to užijete :kytka:

smutná máma
Kelišová 5404 příspěvků 49 inzerátů 04.08.19 06:28

@Petula306 ty jo, lítáme do Řecka s malou již od jejího roku, ale za 18 000 ( doufám na jednoho) toto asi neseženeš. Já volila písčité pláže s otevřeným mořem, ale studia. Pláže pro prcky - ostrov Karpathos - Lefkos, ostrov Kythira - Agia Pelagia. Dobrá byla pro malou i Parga ( tam jsme byli s miminem 2×) na pevnině. Jde taky o to, aby ses tam dostala s kočárkem po cestách :think:, projela až k moři, neměla ubytování do kopce…
Tu oblázkovou pláž bych nebrala, dítě ti na ní bude klopýtat…
Auto půjčíš kdekoliv a autosedačky mají :palec:

pralinka2727
Závislačka 3277 příspěvků 04.08.19 06:41

My jsme teď na Rhodosu v Irene Palace, a je to tu hodně pro děti. Nicméně za 18 000,– to není ani omylem. To je nereálná cena, pokud chceš kvalitu.

smutná máma
Kelišová 5404 příspěvků 49 inzerátů 04.08.19 07:56

@pralinka2727 přesně tak. My letos studia bez stravy na dosp.os. za 17500, ale pláž byla písečná. Židličku pro prcky mají v každé taverně.

lentilka1993
Kecalka 133 příspěvků 04.08.19 10:23

@luca241 tento týden jsme se vrátili :lol: a děti tam bylo pozehnane. Bazének tam je, v zemi, hloubka tak pro sedící děti. Věcné se tam cvachtali tak 1,5 roční dvojčata. Ale i dost děti okolo. Pak tam je nějaká skluzavka a hřiště. Sedačky tam mají taky, buď židličky nebo jen ty podsedaky na velké židle :P

Petula306
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 04.08.19 11:34

Ahoj, tak se zase hlásím :mavam: ta cena je myšlená tak v září, to už by vyjít mělo.
Jestli se dá půjčit auto se sedačkou, tak mi to řeší spoustu věcí :)
Kočárek mám dost terénní - nějaká rodinka se stejným projela Kavkaz ;)
Dík za rady

mroe
Neúnavná pisatelka 16067 příspěvků 04.08.19 12:29

Tak neni to Recko a asi by se neveslo do limitu, ale treba by se to hodilo i nekomu jinemu…Prinsotel LaDorada na Mallorce. Zidlicek mraky, koutek pro deti v jidelne, kde si deti muzou sami vzit jidlo z bufetu, ktery vypada jako vlacek, sest bazenu, vetsi hloubka jen castecne ve dvou, jeden specialne pro mimina se skluzavkou a vodotryskem, detsky klub pro male deti, druhy pro vetsi deti, u bazenu houpaci postel pro deti a nekolik houpacich kresel pro uspavani, poledni klid, cestovni postylky v cene, na pokoji mala kuchynka, rodinna sprcha a vana zvlast. Plaz piscita a velmi daleko s malou hloubkou. Nemam male deti, takze jsme toho moc nevyuzili, ale myslim, ze zrovna tady jsou na deti opravdu dobre zarizeni.

Váš příspěvek
Reklama