Baby Jogger Summit X3

180
4.6.13 16:54

baby jogger summit x3

Ahoj všem :)
Nečekáte také někdo na tento „pekelný stroj“? :mrgreen:
Do ČR mají dorazit začátkem června, už ho mám i objednaný, nemůžu se dočkat a zatím žádné zprávy…
Případně ty šťastné, které už ho mají ze zahraničí, napište své dojmy :dance:
J.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Baby Jogger Summit XC?

Přidejte zkušenost s Baby Jogger Summi...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1957
4.6.13 17:29

@jananeta copak gt a elite už ti nestačí :mrgreen: mrkni na diskuzi sem holky už ho tam mají prodiskutovaný odzhora dolů a někdo už dokonce má doma objednaný přes ebay :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
4.6.13 17:37

@maffi
Ahojky :)
GT je pro mě úplně nej kočár na světě, myslím že by mi stačil i jako jediný od začátku(s korbičkou) do konce :mrgreen:
Elite je prodaný, a teď se těším na ten summit - chci ho na léto na brusle a na tůry- jestli teda nějaké bude :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Wecernice2
4.6.13 20:04

Mám objednaný, zaplacenou zálohu a čekám kdy konečně příjde.. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
77
4.6.13 21:40

Můžu se zeptat kde kočárek objednáváte? Řeším který BJ koupit, ale všude kde napíšu, nemají elite ani summit x3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Wecernice2
4.6.13 21:46

Kočárek bude v prodeji až od poloviny června. Proto ho asi nikde nemají :-) Myslím Summit X3. Ostatní druhy nevím. Kupuji v Dara kočárky VM. Normálně v nabídce není, ale objednali mi ho.

• Citovat
  • Nahlásit
Wecernice2
4.6.13 21:47
@jananeta píše:
Ahoj všem :)
Nečekáte také někdo na tento „pekelný stroj“? :mrgreen:
Do ČR mají dorazit začátkem června, už ho mám i objednaný, nemůžu se dočkat a zatím žádné zprávy…
Případně ty šťastné, které už ho mají ze zahraničí, napište své dojmy :dance:
J.

A jako Vám nabídli barvu? V „mém“ obchodě pořádně ještě nevěděli jaké budou dovážet. Takže na 1. místě máme červený, potom šedý a nakonec ten brčálově zelený :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
180
5.6.13 09:34

@Wecernice2
Mě napsali, že se sem do ČR budou dovážet pouze černošedé a zelenošedé…
a zálohu jsem zatím neplatila, už mě to znervozňuje 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Wecernice2
5.6.13 11:28
@jananeta píše:
@Wecernice2
Mě napsali, že se sem do ČR budou dovážet pouze černošedé a zelenošedé…
a zálohu jsem zatím neplatila, už mě to znervozňuje 8o

Achjo :-( To jsou barvy… jakou jste si vybrala? V tom případě budeme mít šedou. Chtěla bych ten kočárek tedy nějak oživit. Asi nějaký barvený sedák nebo podobné..
Já co jsem se dívala na obchod v Praze tam taky nechtěli zálohu, ale já kočárek chtěla koupit v dosahu bydliště abychom při případných problémech neměli obchod daleko. Objednala jsem si rovnou i pultík před dítě a pláštěnku. Teď se bude i hodit :-/

• Citovat
  • Nahlásit
Wecernice2
20.6.13 12:53

Holky tak dneska už bude BJ doma! Jupí!

• Citovat
  • Nahlásit
77
21.6.13 10:05

Ahoj, mohl by mi někdo napsat, jak jde polohovat elite a summit? Stále se rozhoduji který koupit pro mimi od narození. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Wecernice2
21.6.13 10:54
@valinkka píše:
Ahoj, mohl by mi někdo napsat, jak jde polohovat elite a summit? Stále se rozhoduji který koupit pro mimi od narození. Diky

Summit úplně do lehu. Napiště na youtube summit XC 2013 a vyjede vám spousta ukázkových videií s kočárkem. To stejné i s Elitem..

• Citovat
  • Nahlásit
180
21.6.13 12:04

Hurá!!
kočárek je doma!!!
Zelená barva ujde :-)
ještě dofouknout kola, počkat až se dítko vzbudí a hurá na zkušební jízdu! :pankac:
Jinak ten leh je opravdická placka, větší než u elite… ale i tam je zcela dostačující i pro malé mimi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
21.6.13 14:13

Větší lehnež u elite? jako větší placka? Na videa se dívám, ale přijde mi to stejné. Hm… šli byste do elita nebo do summita, pro miminko od narození? A taky jestli jde nasadit vajíčko? Ještě jsme se nedívala jestli to tam mají psané..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
24.6.13 09:42

Taky ho mám doma. Zelená vypadá pěkně. Ty velký kola jsou úžasný :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu