BABY-VAK CARRYCOT INFANT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 14.06.10 11:27
BABY-VAK CARRYCOT INFANT

Potřebovala bych vědět,jestly jste už někdo vyzkoušely tohle nosítko.A jaký s ním máte zkušenosti.Díky za příspěvky.

Reakce:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 14.06.10 12:28

Zdravím, Judit :mavam:

Nic ve zlým, ale zrovna dneska jsme si s holkama Nosnicema dělaly legraci, že tohle je prostě příšernost. Že než tohle, už bychom radši nosili své děti v kabelce :roll:

Nechci šířit paniku, ale tuším, že zrovna tahle „udělátka“ v USA stahovali z prodeje.

Na jakou příležistost a pro jak staré dítko sháníš nosítko? ;-)

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 14.06.10 13:22

Já to viděla,že se to prodává,tak jsem chtěla vědět jaký má s tím kdo zkušenosti.Jestly je to dobrý nebo ne.Protože jsem to u nikoho neviděla.
Taky mě to připadalo,jako kabelka.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 14.06.10 13:29

Mně to tedy přijde hrozné, nejen vzhledově, ale i na nošení je to podle mě naprd :-?

Malé miminko bych v tom určitě nenosila, bych měla strach, že se tam udusí. Ani jsem nenašla, z jakého materiálu je to vlastně vyrobeno :roll:

A na starší dítko si to taky nedovedu představit, jednak by z tama asi vypadávalo a pak by si chudák rodič odrovnal záda :zed:

kralishek
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 14.06.10 17:35

Ahoj,
tenhle nedoporucuju, prave protoze je to nositko desne mekke a male deti se ti v nem bud stoci do klubicka anebo jako kamaradce sklapnou a spokojene v tom fakt nemaji sanci. Kamaradka dostala neco podobneho - lodger, ale i kdyz jsem to zkousela na moji holcicce, co si v babyvaku (od Pecha) libovala, tak v tomhle se nebyla moc schopna srovnat. Takze doporucuji vak od Pecha.

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 14.06.10 18:22

Díky za názory,já to nějak neplánovala koupit.Jenom jsem chtěla vědět ohlasy na to.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >