BABY-VAK CARRYCOT INFANT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 14.06.10 11:27
BABY-VAK CARRYCOT INFANT

Potřebovala bych vědět,jestly jste už někdo vyzkoušely tohle nosítko.A jaký s ním máte zkušenosti.Díky za příspěvky.

Reakce:
Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 14.06.10 12:28

Zdravím, Judit :mavam:

Nic ve zlým, ale zrovna dneska jsme si s holkama Nosnicema dělaly legraci, že tohle je prostě příšernost. Že než tohle, už bychom radši nosili své děti v kabelce :roll:

Nechci šířit paniku, ale tuším, že zrovna tahle „udělátka“ v USA stahovali z prodeje.

Na jakou příležistost a pro jak staré dítko sháníš nosítko? ;-)

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 14.06.10 13:22

Já to viděla,že se to prodává,tak jsem chtěla vědět jaký má s tím kdo zkušenosti.Jestly je to dobrý nebo ne.Protože jsem to u nikoho neviděla.
Taky mě to připadalo,jako kabelka.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 14.06.10 13:29

Mně to tedy přijde hrozné, nejen vzhledově, ale i na nošení je to podle mě naprd :-?

Malé miminko bych v tom určitě nenosila, bych měla strach, že se tam udusí. Ani jsem nenašla, z jakého materiálu je to vlastně vyrobeno :roll:

A na starší dítko si to taky nedovedu představit, jednak by z tama asi vypadávalo a pak by si chudák rodič odrovnal záda :zed:

kralishek
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 14.06.10 17:35

Ahoj,
tenhle nedoporucuju, prave protoze je to nositko desne mekke a male deti se ti v nem bud stoci do klubicka anebo jako kamaradce sklapnou a spokojene v tom fakt nemaji sanci. Kamaradka dostala neco podobneho - lodger, ale i kdyz jsem to zkousela na moji holcicce, co si v babyvaku (od Pecha) libovala, tak v tomhle se nebyla moc schopna srovnat. Takze doporucuji vak od Pecha.

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 14.06.10 18:22

Díky za názory,já to nějak neplánovala koupit.Jenom jsem chtěla vědět ohlasy na to.

Váš příspěvek
Reklama