baby vaky

1425
2.9.06 20:17

baby vaky

Ahoj,
chtela bych se vas zeptat. Dnes jsem na netu narazila na detske vaky od emitexu - www.emitex.cz/vak . Mate s nima zkusenosti? Vim,ze asi nenahradi satky,ale ja ho potrebuji pro miminko,ktere se ma narodit az koncem unora jen proto,ze s malim musim do skolky,ktera je cca 10 minut cesty a kvuli tomu se mi nechce tahat kocar. :? Zamluvila jsem si ho u jedne pani,ktera ho prodava pres bazar za 400,– . Ma cenu do neho jit?
Dik za rady
Pajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

116
2.9.06 20:23

Ahoj měla jsem vak od emitexu a musela jsem ho prodat, ne protoze by byl nekvalitní ale nakonec jsem musela koupit šátek.Ten dceri vyhovoval víc.Je to individuální, každé dítě je jiné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
2.9.06 20:24

ahoj,
babyvak jsem pouzivala a pouzivam, kdyz byla Miska malinka, tak spis na uhoupani kdyz plakala, kazdopadne v nem byla vzdycky spokojena a ted ho miluje, protoze z nej ma super rozhled.
Jenom na male miminko mi to prislo takove nesikovne, vzdycky mi do toho zapadla a nikdy se mi nepovedlo ji tam napasovat jako to maji na obrazku - ji to ale nevadilo a vzdycky v nem spolehlive usnula…
Dobre se nosi.

Ropuska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
2.9.06 20:25

Pajko - pro malé mimi je ten vak suprovej. Se šátkem zkušenosti nemám, ale řekla bych, že pr novorozence vyjdou nastejno. Pak už je to horš, když je mimčo větší a hlavně těžší, protože je váha jen na jednoum rameni. Ale já Jáju nosím i teď a to má něco kolem 9kg. Na těch 10 min. to určitě stačí :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
1352
3.9.06 09:22

Já mám taky sice od Pecha, ale myslím, že je to jedno. Taky ho potřebuju jen na rychlovku poponášení a myslím, že než bych navázala šátek, tak su zpátky ze školky. Ale jak píše ropuska taky mě tam malej vždycky děsně zajede. Nevadí mu to, ale já mám blbej pocit. Tak jsem se chtěla zeptata andelky jestli tam Jája tyk tak zajel, že nešel ani vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
3.9.06 09:54

já jej mám taky. Taky mám školku za rohem. Vak je rychejší. Hodím jí do vaku a jdeme třeba k doktorovi. Zítra jde poprvé do školky. Bude to taková rychlovka. Jen nevím odkud je. Dostala jsem ho jako dárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
3.9.06 10:38

Ahoj holky,
dik za rady,asi do nej pujdu… Sice v nem asi hned v unoru nebo breznu nevyrazim ven,ale urcite se chvilkama bude ze zacatku hodit i doma. To by venku mimco asi zmrzlo… :?
Mejte se hezky a zdravim i miminka.
Pajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.9.06 06:48

pajka, ja som deti nosila opacne, nosila… prvorodene dieta bolo zvyknute na kocik od narodenia, pri druhorodenom som si kupila satku, dceru som nosila od narodenia v satke, syna som tlacila v bugine. dcera kocik vobec nepouzivala. uz som to tu spominala, existuje slovenska stranka, aj pre cesku rep. kde predavaju aj ine nosidla ako satka, ale su podobne satke, napr. ergo. pozri tu www.nosime.sk
mozno bude niekto namietat na ceny, ale nosit dieta, je investicia do zivota :idea: :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama