babypoint sprint

1844
17.5.09 12:59

babypoint sprint

ahojky, potřebuji poradit s kočárkem, mám možnost ho koupit z druhé ruky a tak mě zajímá jak se s ním jezdí, jaké má výhody a nevýhody.jak se v něm dětem spinká. jestli je polohování nožiček dostačující. díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
17.5.09 18:41

My ho máme a byla jsem s ním maximálně spokojená (minulý čas proto, že kočárek je už uklizený). Polohování nožiček stačilo, jen ho dcera dost brzy ulomila, jak na kočárek lezla jako na schody. Psala jsem ale do servisu a prý by neměl být problém to vyřešit, stejně jako nefunkční aretování předních koleček (prý je to tím, v jakém terénu jezdíme). Aretování jsem pouižila asi dvakrát, takže to mi zas tak nevadilo. Ke kočárku jsem dokoupila tašku na rukojeť (normální tašku přes rameno od vietnamců) a slunečníček, který nám pasuje i k trojkombinaci a klasickým golfkám, takže nám víceméně nic nechybí. Polohovat jde úplně do lehu, to byl hlavní důvod, proč jsem ho kupovala a Anežka se v něm krásně vyspala ještě teď v zimě (od Vánoc nespí, ale doté doby byla schopná usnout jedině v kočárku, a potom v něm přes spala ještě dvě hodiny doma). Kupovala jsem ho, když měla dcera asi půl roku, protože jsme bydleli v domě bez výtahu a bez možnosti nechávat kočárek dole a já už nezvládala tahat 17kilovou trojkombinaci i s dítětem do druhého patra. Takže za mě doporučuju (kupovala jsem v roce 2006, novější typy prý nemají okýnko ve stříšce, což by mi teda dost chybělo)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
17.5.09 19:02

Tak ja kocarek kupovala letos v dubnu a ve strisce okynko porad ma,ja ho teda vyuzivam dost,kontroluju,jestli na ditko nesviti slunko,jestli usina apod.Pouzivam ho na cestovani od 3.mes.,da se uplne polozit,takze mala v nem krasne spinka.S prednima koleckama jezdim jen odaretovanyma,je to asi jak je kdo zvykly.Dnes jsme s nim byli i v lese na ceste a v pohode :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
17.5.09 19:09
GAVOTTKA píše:
Tak ja kocarek kupovala letos v dubnu a ve strisce okynko porad ma,ja ho teda vyuzivam dost,kontroluju,jestli na ditko nesviti slunko,jestli usina apod.Pouzivam ho na cestovani od 3.mes.,da se uplne polozit,takze mala v nem krasne spinka.S prednima koleckama jezdim jen odaretovanyma,je to asi jak je kdo zvykly.Dnes jsme s nim byli i v lese na ceste a v pohode :D

Tak to už je zase asi další verze. Já ten bez okýnka neviděla, ale už několik mamin si na to stěžovalo, že tam to okýnko není.

Jinak co se týká tohoto kočárku a terénu, tak my jsme s ním procestovaly kde co a větší problémy nebyly. Kolečka jsou na terén dostatečně velká a při jízdě v horším terénu by se aretovat ani neměla, takže to, že nám to už nejde, mi nevadí. Už se to stalo jednou a tenkrát nám prodejce (přímo ten pán, co kočárky prodává) ta kolečka pořádně promazal a zase to šlo aretovat. Teď jsme to nezkoušeli. Řešit to budem, až jestli bude další mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama