Babypoint V3

3802
27.2.08 21:39

Babypoint V3

Ahojky maminky,
zalibil se mi tento kocarek, tak by me zajimalo, jake s nim mate zkusenosti.
Budu vdecna za kazdou vasi zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10309
3.3.08 11:48

Cernus-Moje kamarádka ho má je sním velice spokojená já si ho vozila a taky mohu doporučit stojí kolem 7200 kč a možná je i levnější podle mého tak si myslím že je to fajn kočárek pro miminko v zimně se jí tam ještě vejde ale na léto už bude muset dát sporták :lol: :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
15.3.08 20:21

ja slysela pravy opak.kocarek je casto poruchovy a koukala si na upravu se sedackou?ja teda nevim kam to decko da nozky az bude vetsi, ma strasne spatne vyreseny nanoznik,tak to jeste promysli a pevne nervy v hledani kocarku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.4.08 09:50

Martulko: Ja teda nevim. ale Taky se mi ten kocarek libi a tak jsem se na nej byla kouknout do Pompa. Pokud ma ditko vetsi nohy, tak proste uplne sklopis ten nanoznik a prte si opre nohy dole o to chromovane stupatko. Ja bych v tom teda problem fakt nevidela. Osobne jako velkou vyhodu vidim vetsi korbicku. chtela jsem xlander XA, ale ta korbicka je snad pro male cinanky :(
Prte se mi ma narodit na prelomu srpna a zari, a tak potrebuju kocarek, ktery muzu s korbickou vozit celou zimu…

• Nahlásit
  • Citovat
53
9.6.08 15:17

ahoj děvčata, já dneska tento kočárek objevila náhodou a strašně se mi zalíbil ale zatím jsem nenašla více pro či proti, já čekám prcka na přelomu října listopadu tak na zimu mi právě přišel super, široká korbička a na léto jako sporťáček parádní. tak budu ráda za každou radu J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lilišák
14.10.11 16:38

ahoj holky, tak zpetne vytahnu diskuzi par let starou :lol:

mame doma babypoint V3 a prcka budeme mit v prosinci, tak se chci zeptat jak jste s nim byly spokojene jako s korbou/sportakem a jak se vam jezdilo ve snehu/terenu? diky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama