Bačkůrky, capáčky, široký nárt

5169
11.11.20 13:33

Bačkůrky, capáčky, široký nárt

Zdravím, jaké první botky pro dítě na doma? Dcera má široký nárt, takové ty klasicke lehké bačkory ji dle mě musí tlačit, sotva se jí tam noha vejde jak jsou úzké.. Nejradši bych ji nedávala nic, ale máme strarej barák, jde nám od podlahy od sklepa zima.. Díky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1949
11.11.20 13:49

Mala mela sirokou nozku a kupovala sem RAK, Renbut, Fare..ale nejlepsi a za dobrou cenu je RenBut…maji je v CCC a na Mall jsem je kupovala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
11.11.20 14:04

Dala bych jen teplé ponožky s protiskluzem. Nic pevného. A na ven pak nějaké uplně měkoučké kožené capáčky. Nic pevného, tvrdého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
11.11.20 14:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
11.11.20 14:07

Na doma stačí celokožené měkké capáčky. Krásně se přizpůsobí nožce. My máme už podruhé značku Babice. Mají krásné vzory. Vyrábí je více značek Liliputi, Capiky, Afelo,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
11.11.20 14:08
@romik0013 píše:
Mala mela sirokou nozku a kupovala sem RAK, Renbut, Fare..ale nejlepsi a za dobrou cenu je RenBut…maji je v CCC a na Mall jsem je kupovala..

Za mě žádné boty v ccc nejsou vhodné pro malé dítko. Jsou tam jen tvrdé kopyta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5169
11.11.20 14:15
@Dinomama píše:
Na doma stačí celokožené měkké capáčky. Krásně se přizpůsobí nožce. My máme už podruhé značku Babice. Mají krásné vzory. Vyrábí je více značek Liliputi, Capiky, Afelo,…

Díky vypadají zajímavě, mrknu na ně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
11.11.20 14:21

My kupovali kožené capáčky od české firmy „ŤapŤapky“. Najdeš na fleru. Ušijí i na míru- bez příplatku. Fyzioterapeutka mi říkala, že děti by měly (doma) chodit co nejvíce naboso nebo v bavlněných ponožkách (alespoň 80% bavlny) a aby byly o číslo větší než chodidlo. Pro prsty je prý důležité, aby měly co největší kontakt s podlahou. Protože máme doma studené podlahy, vyřešila jsem to tím, že jsem u starších ponožek ustřihla špičku 8o a dětem koukaly jen prstíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
11.11.20 14:23

Já můžu doporučit capáčky Nohatka. Mají vyjímatelnou ovčí vložku a přes nárt regulovatelnou gumičku.

Příspěvek upraven 11.11.20 v 14:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24245
11.11.20 14:31

Můj prcek chodí doma v ponožkách, a v domě prarodičů v kožených capačkách. Pozor na dobrou špičku. Nesmí být špičatá, že nepoznáš pravou od levé. V létě chodil v látkových capačkach na míru. Též má vyssí nárt a širší nožku. V běžné obuvi není vhodné snad nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
11.11.20 14:39

Máme Babice a jsou skvělé. Jen nevím, zda jsou pro Vás vhodné, paní v obchodě mluvila spíš o užší nožce, kterou má právě naše dítko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24245
11.11.20 14:44

Nohatka má skvělé capáčky, ušijí na míru. Mají i vysoké zimní teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18692
13.11.20 14:29
@mackA159 píše:
Zdravím, jaké první botky pro dítě na doma? Dcera má široký nárt, takové ty klasicke lehké bačkory ji dle mě musí tlačit, sotva se jí tam noha vejde jak jsou úzké.. Nejradši bych ji nedávala nic, ale máme strarej barák, jde nám od podlahy od sklepa zima.. Díky. :palec:
žádné boty hlavně - kup vyteplené capáčky NOLEN třeba a případně dáš ještě teplou ponožku…
http://www.capacky.cz/…pletem-.html
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
15.11.20 09:32

Dnes jsem narazila na zajímavý článek, kde fyzioterapeut vysvětluje, proč by mělo dítě chodit co nejvíce bosky.

https://denikn.cz/…zioterapeut/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
15.11.20 22:51
@mackA159 píše:
Zdravím, jaké první botky pro dítě na doma? Dcera má široký nárt, takové ty klasicke lehké bačkory ji dle mě musí tlačit, sotva se jí tam noha vejde jak jsou úzké.. Nejradši bych ji nedávala nic, ale máme strarej barák, jde nám od podlahy od sklepa zima.. Díky. :palec:

Ahoj, naše dcera má také široký nárt. Jako první capáčky jsme měli Attipas a byli jsme spokojeni. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama