Jaké číslo botiček?

154
19.10.20 20:09

Jaké číslo botiček

Ahoj holky, mám 4 měsíční mimčo a chtěla bych mu pořídit capáčky. Ale nevím jestli mu mám koupit velikost 0-6 měsíců jestli se to vyplatí nebo rovnou koupit velikost od těch 6 měsíců :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9316
19.10.20 20:15

To se těžko posuzuje. Ale třeba ty z Lidlu byly vždycky větší, takže by v pohodě stačily ty menší. Nejlepší je to změřit, většinou všude je psaná velikost v cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
19.10.20 20:17

@Aduš8 no ony ty 0-6 mají podrážku 11cm a ty 6-12 mají 12cm. Tak nevím jestli když vezmu ty větší aby jsme to měli na delší dobu nebude ten 1cm vadit :think: kupuji pro maleho boty poprvé tak vůbec nevím :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
19.10.20 20:19

Podle me pro nechodici jsou lepsi klidne vetsi..uz u takhle malych muze uzka mala boticka deformovat nohu a asi je budes davat jen do ko aru, nebo do zimy, tak je to jedno :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19690
19.10.20 20:20

Vzala bych vetsi, u nechodiciho je cm navic jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
19.10.20 20:20

@Melodie91 no prave jen teď přes zimu do kočárku. Tak díky za reakci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
19.10.20 20:24
@Kristeeeen píše:
@Melodie91 no prave jen teď přes zimu do kočárku. Tak díky za reakci :palec:

My jsme to treba resili tak, ze jsme ji normalne natahli pres vsechno dospelacky teply ponozky vlneny :lol: nebyla to parada, ale funkce dobra a bylo to i docela vtipny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
19.10.20 20:32

Nejlepší žádné. Dítě potřebuje protahovat prstíky, posilovat je tím. A tohle znebybňuje nožku. Dítko má mít první capačky měkké když už je aktivní chodec. Uplně zbytečnost! Do kočárku mu dáš punčochy, body a na to fleesový overálek a šup do fusáku. K čemu capáčky??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
19.10.20 20:35

A když už potřebuješ at má teplo na nohy, že nemá na sobě třeba overál ale třeba tepláčky, tak na fleru šijou na nožky ze softshellu takové fajné „ponožky botky“. Ty jsou super i pro děti co jsou nošené v nosítkách, šátkách. Ale já bych dala prostě jen teplé ponožky, ne uzké, ale pohodlné. Stejně je dítko ještě ve fusáku v kočárku. Jsou to jen modní doplnky které spíše mohou uškodit než nějaký přínos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
19.10.20 20:36

@Kristeeeen
https://www.fler.cz/…erna-7793276

Neomezuji v pohybu, zahřeji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
19.10.20 20:42

@Veru1987 já se pouze ptala holek na velikost, neřekla jsem ani jaký typ chci kupovat a vy hned jak kdybych mu měla kupovat tenisky nebo kopačky🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
19.10.20 20:45

@Veru1987 to chce klid…obycejny kozeny capacky, obzvlast ve vetsi velikosti, decku nijak nohu neutlacuji…
@Kristeeeen vzala bych větší, na lezení v kocare je té 1 cm navíc úplně jedno a aspoň mu třeba pak budou na jare a v létě na ven na obcházení. Ale teda nevím, do čeho hi chceš oblékat, ale naprostá většina zimních i podzimních kombinez pro mimina má na nohách takový ty přetahovaci části, takže dítě má kombinezu i na nohách, capacky nepotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
19.10.20 20:45
@Kristeeeen píše:
@Veru1987 já se pouze ptala holek na velikost, neřekla jsem ani jaký typ chci kupovat a vy hned jak kdybych mu měla kupovat tenisky nebo kopačky🙈
řekla jsi capačky a ty mají tvrdší podrážku.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
19.10.20 20:47

Nechodicimu diteti bych na nohy dala jen ponozky, pripadne nejake vyssi capacky vhodne do nositka. Navic takhle male dite bude mit kombinezu nebo fusak, takze mu teplo bude dostatecne. Jinak me je teplo v necem, co je mi akorat. Mit o 3cm (mozna i vic, kdyz se vezme pomer detske a dospele nohy) vetsi capacky, tak me rozhodne nezahrejou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
19.10.20 20:49

Naprosta zbytecnost, kup teple ponozky. Nebo kdyz tak neco jako ty navleky, ale stejne je to nanic, bude ve fusaku nebo v kombineze, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama