Bakterie v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dog.s
Stálice 58 příspěvků 20.06.19 09:51
Bakterie v těhotenství

Ahoj, jsem 18tt a v moči mi našli bakterií stafylokok na užívání ATb. Máte s tím někdo zkušenosti? Kromě častého pocitů a nepříjemného šimrani močení mi nic není. Táhne se to už od pátku, teď jsem čekala na laboratoř na rozbor. Beru brusinkový sirup + zítra si vyzvednu recept a zajdu pro ATb. Dnes nestíhám, chlap má sice volno, ale litá a zařizuje po městě tak třeba to stihne vyzvednout a léčbu zahájim ještě dnes.
Máte s tímto svinstvem některá zkušenost a prosím, kde jsem to mohla nabrat a teď v těch vedrech 8o

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 20.06.19 10:01

Stafylokok je bakterie, která se normálně vyskytuje na kůži, problém je, když se přemnoží. Většinou to způsobí snížená imunita (kterou v těhotenství máš), rád se usazuje v otevřených ranách. Pokud to není zlatý stafylokok(stafylokokus aureus by stálo ve zprávě), tak je to ok. To už je sviňa, která reaguje jen na nějaká ATB a léčba je delší. A neboj, prášky dítěti neuškodí, infekce by mu mohla ublížit daleko víc.

Váš příspěvek
Reklama