Ureaplasma - léčba v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 23:53
Ureaplasma - léčba v těhotenství

Ahoj holky. Náhodně mi našli tyhle potvory. Minulý týden jsem byla na pohotovosti pro tvrdnuti a bolest v podbřišku. Udělali mi stery a vyšlo tohle 8o. jsem ve 29tt a léčby je si myslím drastická 8o. Bojím se, abych neubilizila malé. Na druhou stranu porodit takhle brzy by byl obrovský průšvih :zed: dr mi předepsal azitromycin 500 ráno a večer po jedné tbl po dobu sestí dnů. Mám 148 cm a 53 kg. Takze mám strach, aby to nebyl nějakej hroznej driak. Dr mě Teda uklidnovala, že je to standartni postup, ale i tak mám strach. Měl jste někdo taky takový dávkování? Děkuju za odpovědi.

Reakce:
Filanda
Závislačka 4577 příspěvků 20.06.19 06:42

Já brala Azithromycin ve 40. týdnu + pár dní po porodu. Podle mě jsem měla taky dvě denně. Dostala jsem ATB, na které jsem měla alergickou reakci, takže mi je přímo v porodnici pár dní před porodem změnili na Azithromycin. Schválili ho všichni lekari, kteří do toho byli nějak zainteresovaní. Primář oddělení rizikového těhotenství říkal, že to prostě nejsou pouze ATB první volby u těhotných, ale mimco neohrožují. Dobírala jsem je i na začátku kojení.

Váš příspěvek
Reklama