Těhotenství - dopravní prostředky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kayture
Kecalka 146 příspěvků 19.06.19 13:08
Těhotenství - dopravní prostředky

Milé dámy,
jak už z názvu diskuze vyplývá, zajímá mne, jak snášíte cestování dopravními prostředky v době těhotenství.
Já již těhotná nejsem (těhotenství se špatným koncem). Nicméně cestování metrem byl neskutečný problém - neustálé jakoby pocity na zvracení, tramvaj, autobus, to samé. Cesta vlakem také problém - opět pocity jako na vodě, na omdlévání, (9+2tt, dál jsem to nedotáhla)
Zajímalo by mne, jak řešíte v dopravních prostředcích - ve velkoměstech - to, že se vám chce zrovna zvracet a ono je narvané MHD? Neustálá potřeba odbíhat na toaletu? Pro mě to bylo problematické a vždy jsem byla ráda, když jsem docestovala.
Z vašich informací se chci připravit do budoucna :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9354 příspěvků 19.06.19 13:11

Kam nešlo dojet autem nebo dojít pěšky, tam jsem prostě nešla.

Margery
Extra třída :D 11847 příspěvků 19.06.19 13:12

Já teda nemohla ani tím autem. Musela jsem bud pěšky nebo nikam :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15109 příspěvků 19.06.19 13:12

Jezdila jsem všude autem. V Praze, ale mne je v MHD špatně i jako netehotné :lol:

Pettcherry
Kecalka 344 příspěvků 19.06.19 13:13

Mě špatně nebylo v žádném prostředku, pokud si tedy vedle mě nesedl nějaký smradlavý ožrala, ten alkoholickej odér mi dělal neskutečně zle… ale měla jsem spíš problém, že jak jsem si sedla v autobuse, autě, vlaku,… tak po minutě jízdy jsem celkem tvrdě usínala… to jsem nikdy předtím u sebe nezažila… takže to mi spíš připravilo spoustu zajímavých zážitků… tímto zdravím průvodčí jihomoravského kraje a děkuji za laskavé a trpělivé buzení :-)))

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 19.06.19 13:13
@Janli píše:
Kam nešlo dojet autem nebo dojít pěšky, tam jsem prostě nešla.

a do práce? :think:

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 19.06.19 13:14
lachtanice86
Echt Kelišová 8353 příspěvků 19.06.19 13:25

Pešky, kolo, auto. V MHD se mi navaluje i jako netehotny

veria
Nadpozemská drbna 25831 příspěvků 19.06.19 13:26

Mne nebylo špatne v ničem naštěstí. :lol:

unuděná
Echt Kelišová 8212 příspěvků 19.06.19 13:27

Tak kdyby mi to dělalo problém, tak s sebou vozím blicí pytlík ;) Já jezdila denně skoro přes celou Prahu (bus-metro) a v pohodě, horší to bylo až s velkým pupkem v létě (všechny ty smrádky zpocených lidí převoněné rexonama :poblion: ), ale to už jsem stejně nastupovala na mateřskou. V druhém těhu to bylo taky ok, ale to už jsem nikam moc nemusela, jen autem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 13:27

V prvnim - neschopenka a temer jsem nevylezla z domu bez manzela, ktery mi v mhd vzdy zaridil misto a hlidal ho, nez jsem se k nemu dovlekla. Druhe bylo lepsi, ale prvni 4 mesice jsem nosila dva igelitaky v kazde kapse, pro jistotu. Ale jsou pry i pohodova tehotenstvi :)

ugluk
Hvězda diskuse 47038 příspěvků 19.06.19 13:35

Já naštěstí nezvracela, jen mi bylo fest blbě, tak jsem holt zatnula zuby a rozdýchala to. Pro mě teda řízení v Praze je podstatně horší než MHD :lol: v prvém těhotenství jsem párkrát v MHD zvracela, holt jsem vytáhla pytlík a bylo to :oops: Popř. jsem vystoupila o něco dřív a došla pěšky. Teď mě teda napadlo, že jediné „veřejné“ zvracení ve druhém těhotenství se konalo, když mě ochotnej kolega vezl domů autem, abych se nemusela plácat MHD, tak jsem tahala pytlík na místě spolujezdce :oops: Postě když už jsem cestovala, bylo mi tak nějak konstantně divně nezávisle na dopravním prostředku. Ale kdyby mi bylo tak blbě, že bych problila každou jízdu, tak bych si do doby, než mi bude lépe, nechala vypsat neschopenku.

kayture
Kecalka 146 příspěvků 19.06.19 13:50

Holky děkuju moc všem! :kytka:
Jezdit autem nemůžu, jsem příšernej řidič, to by mne muž nepustil ani omylem.
Cesta vlakem trvá přibližně 40 minut čistého času, když jedu na návštěvu k rodičům, cesta metrem 30 minut, bez čekání na přestupy.
Ještě než bylo těhotenství ukočeno, koupila jsem si zázvorová lízátka - nic.
O pytlíkách jsem uvažovala, nedošlo na ně. A jak drkocá metro, prostě žaludek jako na vodě. Vystoupila jsem jednou, to bylo opravdu špatné, na Můstku, jediné, co jsem měla u sebe byl deštník a na těch jezdícíh schodech jsem se to snažila v té dopravní špičce vydýchat :cert:, vydýchala jsem to tak, že jsem musela použít ten deštník - naštěstí jen žaludešní šťávy, ale i tak jsem se strašně styděla.
Prostě hledám, co komu se osvědčilo :potlesk:

iPodPrd
Kecalka 456 příspěvků 19.06.19 13:52

Do práce jsem jezdila na kole, v autobuse bylo hodně kuřáků a jednou jsem si nazvracela do kabelky :oops: To kolo mi dělalo hodně dobře, pěkně jsem se prodýchala. Na nákupy jsem měla zákaz jezdit poté, co jsem nechala na parkovišti před Billou nastartované auto a šla vesele utrácet. Došlo mi to až skoro doma, že jsem vlastně nestartovala ani neodemykala :lol: Takže slušný výmaz…

Janli
Echt Kelišová 9354 příspěvků 19.06.19 13:55
@stinga píše:
a do práce? :think:

Vyměnila jsem bus za auto. A kdybych začala zvracet i v autě, tak zůstanu na neschopence. Nepasuju se mezi údernice, co musí být v práci za každou cenu. A obtěžovat někoho v autobusu zvracením mi taky přijde přes čáru. To je fakt super pocit koukat na zvracejícího člověka. Spoustě lidí se z toho regulérně zvedá kufr taky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama