Bakterie v uchu

21.1.20 20:57

Bakterie v uchu

Holky potrebuji radu případně vaše zkušenosti. 9 m dcera měla zánět středního ucha v říjnu, preleceno, ale údajně byl způsoben bakterií, která nebyla dolecena, pediatricka i orl, řekla že když nemá příznaky nedají antibiotika.ale teď delší dobu v noci si tahá puška, budi se, nespi, pláče, byla jsem na orl a bylo mi řečeno že jsi bez zánětu ale že je to od zubu, ale přijde mi že kdykoliv ji položíme strašně place taha si ouska, ma je cervene. Prosím máte někdo zkušenost či co dělat. A zuby ji opravdu rostou teď vylezly jedničky nahoře a má dole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2251
21.1.20 20:59

Pokud je ta možnost, Zkusila bych jinou ambulanci ORL.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4782
21.1.20 21:21

Může to být zánět zevního zvukovodu, Otipax/Otobacid máte? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
21.1.20 21:30

@slunicko.bv já mám stejnou zkušenost od 15m. Té teda lezou stoličky, ale taky si ulevuje přes ouško. Taky je bez zánětu a noci jsou někdy hrozné, v podstatě jen kňourá a chce být na prsu. Když je jo zle, dávám analgetika. Na lezoucí zuby je kolikrát potřebuje i dospělý. Nechte ji u praktika udělat CRP pro vyloučení zánětu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 21:32

Bohužel nemam @Doctus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 21:33

@Murka zítra si vyzvednu zprávy u staré orl a pojedu jinam, už jsem se rozhodla. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 21:34

@Sue2008 to crp mě vůbec nenapadlo, dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4782
21.1.20 21:41

@slunicko.bv
Hodnotou CRP bych se moc nezaklínal. Když bude 30 mg/l, co to řekne? Mně nic moc. Klíčové je prohlédnout zevní zvukovody a bubínky. Má teplotu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 21:51

@Doctus nemá,ani u toho zánětu vůbec nemela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
21.1.20 21:57

@slunicko.bv delsi dobu znamena co? On takovy stredousnj zanet by behem nekolika dni pravdepodobne dozral… zoubky to opravdu imitovat muzou. Samozrejme druhym nazorem orl nic nezkazite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 22:39

@bobulka88 už asi 14 dní, víš, právě nemyslim že je to ten zánět ale že ta bakterie co ji tam nechali ji tam zlobi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama