Bakterie vepřové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 19:58
bakterie vepřové

Ahoj ženy, teď jsem se podruhé narodila. Dělala jsem vepřové steaky, které jsem si nakrájela na prkénku, nechala jsem ho ležet na lince. Pak jsem na prkénko nějak nevědomky položila lžíci. Přišla jsem za 3 minuty a dcera (7) si ji vzala na jogurt. Mohlo se na tu lžící něco přenést? Asi ano, no. Jen mě trochu uklidňuje, že to bylo vepřové, a ne kuřecí.. Co mám dělat?

Reakce:
mrazik6
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 1 inzerát 27.05.19 20:02

To opravdu? Léčíš se s úzkostnou poruchou? Tak jí dej pro svůj dobrý pocit smectu a víc to neřeš. Víš kolik toho maso rozprská po lince při jakékoliv manipulaci?

Tableta
Kelišová 5195 příspěvků 27.05.19 20:04

Byla bych v klidu :)

(mimo téma :oops: : Vsadím boty, že tu nejpozději zítra bude Jasmína lobovat za to, ať už vepřový nikdy nikdo nekupuje a hlavně nejí :roll: )

ugluk
Hvězda diskuse 46766 příspěvků 27.05.19 20:09

Tak přemýšlím, jestli jsem si doteď blbě nevykládala rčení „podruhé se narodit“ :think:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15215 příspěvků 27.05.19 20:10
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, teď jsem se podruhé narodila. Dělala jsem vepřové steaky, které jsem si nakrájela na prkénku, nechala jsem ho ležet na lince. Pak jsem na prkénko nějak nevědomky položila lžíci. Přišla jsem za 3 minuty a dcera (7) si ji vzala na jogurt. Mohlo se na tu lžící něco přenést? Asi ano, no. Jen mě trochu uklidňuje, že to bylo vepřové, a ne kuřecí.. Co mám dělat?

co to meleš? jak podruhé narodila?

Tableta
Kelišová 5195 příspěvků 27.05.19 20:11

@ugluk Spíš to zakladatelka nevhodně použila :jazyk:

mau-mau
Závislačka 3944 příspěvků 27.05.19 20:15
@ugluk píše:
Tak přemýšlím, jestli jsem si doteď blbě nevykládala rčení „podruhé se narodit“ :think:

Taky, taky.. čtu to potřetí a nemohu to tam nalézt.. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 20:17

Já se vylekala, tak jsem se jako podruhé narodila, ale je to blbě užité :D
Ne, na uzkosti se neléčím :D, ale malá měla jednou salmonelu, tak jsem na tohle pes, a teď ještě čtu, že salmonelu muze mít i vepřové

petrahubka
Povídálka 28 příspěvků 27.05.19 20:30

Jeeej… no tak asi cekej ne? Uvidis co bude. Myslim ale, ze nic.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 27.05.19 20:38

Může chytit salmonelu, kampylobaktera, E.coli…, ale pokud je zdravá, tak s největší pravděpodobností nechytí nic. Pro klid v duši dej probiotika a modli se, víc stejně dělat nemůžeš :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 46766 příspěvků 27.05.19 20:47
@Tableta píše:
@ugluk Spíš to zakladatelka nevhodně použila :jazyk:

Já po té první větě čekala, že po těch bakteriích zůstala na 14 dní v nemocnici na kapačkách v ohrožení života, ale naštěstí se z toho vyhrabala.

ugluk
Hvězda diskuse 46766 příspěvků 27.05.19 20:49

No ale jinak - snažit se takovým situacím maximálně předcházet, ale pokud už nastanou, na pohotovost to vážně není. Jo, je tam riziko, ale s největší pravděpodobností to bude v pohodě.

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7366 příspěvků 27.05.19 21:13
@ugluk píše:
Já po té první větě čekala, že po těch bakteriích zůstala na 14 dní v nemocnici na kapačkách v ohrožení života, ale naštěstí se z toho vyhrabala.

taky jsem čekala něco takového, nějaký hororový příběh, a ne že si dcera vzala lžíci :mrgreen:

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 27.05.19 21:16

To bude v pohode ;)
Me dcera 22.mes pomahala obalovat kureci rizky a nez jsem nadala uz do toho kousala :roll:
Naštěstí nic, ale malem bylo taky po me :poblion:

Váš příspěvek
Reklama